A HETI PROGRAM

Február 20., kedd:

11:00, Felcsút: Videoton – Mosonmagyaróvár 3-0

 

Február 24., szombat:

14:00, Pécs: Pécs – Majosi SE

 

EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

Ferencváros

01.16. (kedd), 18:00, Népliget: Dunaföldvár 16-0

01.20. (szombat), 13.00, Szekszárd: Szekszárd 0-4

01.25. (csütörtök), 18.00, Portugália: HNK Rijeka 0-1

01.28. (vasárnap), 16.00, Portugália: Ulsan Hyundai FC 2-1

02.03. (szombat), 16.00, Népligeti Sporttelep: Slaven Belupo  3-2

Edzőtábor, Portugália: január 22. hétfő – 29. hétfő

Edzőtábor, Spanyolország: február 5. hétfő – 12. hétfő

02.07. (szerda), 11.30, Cádiz: Cádiz B 4-0

02.10. (szombat), 17.00, Cádiz: Lokomotiv Moszkva (orosz) 2-1

02.17. (szombat), 16.00, Üllői út: NK Domzale (horvát) 2-2

02.18. (vasárnap), 11.00, Népliget: ESMTK 4-1

 

Videoton

Edzőtábor, Spanyolország: január 16. kedd – 30. kedd

01.20. (szombat), 15.30, Benidorm: Peking Renhe FC (kínai) 1-1

01.23. (kedd), 16 óra, Benidorm: Wisla Krakkó (lengyel) 0-1

01.26. (péntek), 15.45, Benidorm: CFR Cluj (román) 0-3

01.29. (hétfő), 15.00, Benidorm: Wuppertaler 2-0

Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 13. kedd 

02.06. (kedd), 16:30, Marbella: Oroszország U21 2-0

02.08. (csütörtök), 16:00, Marbella: FK Krasznodar (orosz) 1-0

02.10. (szombat), 16:00, Marbella: Dinamo Kijev (ukrán) 0-5

02.12. (hétfő), 16.00, Marbella: Tiencsin Teda (kínai) 3-1

02.20. (kedd), 11.00, Felcsút: Mosonmagyaróvár 3-0

Debrecen

01.27. (szombat), 12 óra, Pallag: Szeged 3-1

02.03. (szombat), 11 óra, Pallag: Kisvárda 1-0

02.03. (szombat), 13 óra, Pallag: Kisvárda 3-3

Edzőtábor, Törökország (Side): február 5. hétfő – 15. csütörtök

02.07. (szerda), Side: FK Katowice (lengyel) 0-2

02.07. (szerda), Side: FK Tosno (orosz) 3-0

02.11. (vasárnap), Side: Levadia Tallin (észt) 2-2

02.11. (vasárnap), Side: Karpati Lviv (ukrán) 4-1

02.14. (szerda), 15:00, Belek: Sheriff Tiraspol (moldáv) 0-2

Budapest Honvéd

01.20. (szombat), 10 óra, ESMTK-pálya: Dorogi FC 3-1

01.20. (szombat), 13 óra, ESMTK-pálya: Csákvár 3-2

01.27. (szombat) 10 óra, Fáy utca: Vasas 2-0

01.31. (szerda), 13 óra, Bozsik Stadion: Balmazújváros 0-0

02.03. (szombat), 11 óra, Új-Hidegkuti-stadion: MTK 1-3

Edzőtábor, Törökország: február 5. hétfő – 15. csütörtök

02.07. (szerda), Side: KF Trepca 89 (koszovói) 0-1

02:10. (szombat), Side: RFK Ahmat Groznij (orosz) 1-1

02.12. (hétfő), 12:00, Side: FC SKA Habarovszk (orosz) 1-2

02.14. (szerda), 14:00, Side: FK Dinamo Brest (fehérorosz) 2-1

Újpest

Edzőtábor, Törökország (Belek): január 27. szombat – február 8. csütörtök

01.28. (vasárnap), Belek: FK Szeptemvri Szófia 1-2

01.31. (szerda), Belek: SK Slovan Bratislava 1-2

02.03. (szombat), 15:30, Belek: Viktoria Köln 2-3

02.04. (vasárnap), 15:00, Belek: Crvena zvezda 1-1

02.07. (szerda), Belek: FK Dukla Praha (cseh) 0-0

02.14. (szerda), 14:00, Tábor utca: Gyirmót 2-1

02.17. (szombat), 11.00, Megyeri út: Balassagyarmat 1-0

Diósgyőr

Edzőtábor, Szlovákia (Magas-Tátra): január 21. vasárnap – 24. szerda

01.28. (vasárnap), 11 óra, DVTK Edzőközpont: MSK Rimaská Sobota 5-0

Edzőtábor, Törökország (Belek): február 1. csütörtök – 11. vasárnap

02.03. (szombat), 15 óra, Belek: FC Prishtina  (koszovói) 2-1

02.06. (kedd), 10 óra, Belek: Rubin Kazan (orosz) 0-2

02.10. (szombat), 15:30, Belek: Aktobe (kazah) 1-1

02.17. (szombat): Debreceni VSC –  a két vezetőedző egyeztetése alapján elmarad a találkozó

Paks

01.20. (szombat), 11 óra, Diósd: Budaörs 1-2

Edzőtábor, Telki: január 22. hétfő – 29. hétfő

01.24. (szerda), 11 óra, Telki: Ajka 1-0

01.26. (péntek), 11 óra, Telki: Cegléd 1-1

01.31. (szerda) 11 óra, Paks: Soroksár 1-0

Edzőtábor, Törökország (Side): február 3. szombat – 14. szerda

02.05. (hétfő), 13 óra, Side: FK Podbrezova (szlovák) 2-2

02.07. (szerda), Side: FC Vorszkla Poltava (ukrán) 3-1

02.10. (szombat), Side: Vejle Boldklub (dán) 0-0

02.13. (kedd), 15:30, Side: FC Olimpik Donyeck (ukrán) 0-1

Puskás Akadémia

Edzőtábor, Spanyolország: január 13. szombat – 27. szombat

01.17. (szerda), 16 óra, Málaga: Linense (spanyol) 4-0

01.20. (szombat), 16 óra, Málaga: Sanghaj Senhua 1-0

01.23. (kedd), 16.30 óra, Málaga: NK Osijek (horvát) 1-1

01.31. (szerda): Vác 5-0

Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 14. szerda

02.04. (vasárnap), Spanyolország: Dinamo Kijev 3-2

02.07. (szerda), Spanyolország: RB Linense 1-0

02.10. (szombat), Spanyolország: Tiencsin Teda 1–1

02.13. (kedd), 16.30, Spanyolország: Brann Bergen (norvég) 0-1

02.17. (szombat), 13 óra, Felcsút: Csákvár 2-2

Vasas

Edzőtábor, Mátraháza: január 8. hétfő – 12. péntek

01.13. (szombat), Fáy utca: Szekszárd 3-0

01.20. (szombat), 10 óra, Fáy utca: Vecsés 8-0

01.27. (szombat), 10 óra, Fáy utca: Budapest Honvéd 0-2

Edzőtábor, Telki: január 31. szerda – február 6. kedd

01.31. (szerda), 11 óra: MTK 1-2

02.01. (csütörtök), 16 óra, Telki: Pénzügyőr SE 0-0

02.04. (vasárnap) 10 óra, Telki: THSE-Szabadkikötő 7-0

02.07. (szerda), 15 óra, Telki: Iváncsa 1-0

02.10. (péntek), 11 óra, Fáy utca: III. Kerületi TVE 7-0

02.11. (vasárnap), 14 óra, Fáy utca: Putnok 7-1

02.14. (szerda), 17 óra, Fáy utca: Monor 3-0

02.17. (szombat), 10 óra, Soroksár: Soroksár 2-1

Haladás

01.17. (szerda), 11.30 óra, Sopron: Sopron 4-2

01.20. (szombat), 11.30 óra, Szombathely: FC Tatran Presov 4-1

01.24. (szerda), 14 óra, Maribor: NK Maribor 1-1

Edzőtábor, Törökország (Belek): január 26. péntek – február 4. vasárnap

01.28. (vasárnap), 16 óra, Side: PFS Slavia Szófia 1-0

01.31. (szerda), Antalya: FK Rad Beograd (szerb) 1-0

02.03. (szombat), 12 óra,  Belek: FK Zira 2-1

02.10. (szombat), 14 óra, Szombathely: NK Lendava (szlovén) 3-1

02.16. (péntek), 15 óra, Bécs: Wiener Neustadt (osztrák) 1-1

Balmazújváros

01.20. (szombat), 11 óra, Balmazújváros: Cegléd 1-1

01.24. (szerda), 13 óra, Balmazújváros: Szeged 1-0

01.24. (szerda), Balmazújváros: Luceafarul Oradea 0-1

01.27. (szombat), 11 óra Balmazújváros: Kisvárda 1-0

01.31. (szerda), 13 óra, Bozsik Stadion: Budapest Honvéd 0-0

02.03. (szombat), 11 óra, Balmazújváros: CFR II Cluj (román) 0-0

02.03. (szombat), 14 óra, Balmazújváros: 1. FC Tatran Presov (szlovák) 0-0

02.07. (szerda), 12 óra: Vác 4-4

02.10. (szombat), 13 óra, Soroksár: Soroksár 1-1

02.14. (szerda), 11 óra, Balmazújváros: Kazincbarcika 2-0

02.17. (szombat), 11 óra, Balmazújváros: Cigánd 4-0 1-1

Mezőkövesd

01.20. (szombat), 11 óra, Mezőkövesd: Kazincbarcika 2-3

01.24. (szerda), 13 óra, Mezőkövesd: Zemplín Michalovce 1-0

01.27. (szombat), 12 óra, Mezőkövesd: MTK 2-1

02.02. (péntek), 15.30, Antalya: FK Stal (ukrán) 2-1

02.03. (szombat), 10.00, Antalya: Chayka (orosz) 2-1

02.05. (hétfő), 9,00, Belek: Sahtar U21 (ukrán) 1-1

02.05. (hétfő), 15.00, Belek: Pirin (bolgár) 2-1

02.08. (csütörtök), 11.00, Belek: Irtysh Pavlodar (kazah) 0-0

02.08. (csütörtök), 15.00, Belek: Csornomorec Odessza (ukrán) 1-0

Edzőtábor, Törökország (Belek): január 31. szerda – február 10. szombat

02.17. (szombat), 11.00, Mezőkövesd: Szolnok

 

NAPI BONTÁSBAN

Január 16., kedd:

Ferencváros – Dunaföldvár 16-0

Január 17., szerda:

11:30, Sopron: Sopron – Haladás 2-4

16:00, Málaga: Puskás Akadémia – Linense 4-0

Január 20., szombat:

10:00 ESMTK-pálya: Budapest Honvéd– Dorogi FC 3-1

10:00 Fáy utca: Vasas – Vecsés 8-0

11:00 Balmazújváros: Balmazújváros – Cegléd 1-1

11:00 Mezőkövesd: Mezőkövesd – Kazincbarcika 2-3

11:00 Diósd: Budaörs – Paks 2-1

11:30 Szombathely: Haladás – 1. FC Tatran Presov 4-1

13:00 Szekszárd: Szekszárd – Ferencváros 0-4

13:00 ESMTK-pálya: Budapest Honvéd– Csákvár 3-2

15:30 Spanyolország: Videoton – Peking Renhe FC 1-1

16:00: Puskás Akadémia – Sanghaj Senhua 1-0

Január 23., kedd:

16:30, Benidorm: Wisla Krakkó – Videoton 1-0

16:30, Málaga: Puskás Akadémia – NK Osijek 1-1

Január 24., szerda:

11:00, Telki: Paks – Ajka 1-0

13:00, Balmazújváros: Balmazújváros – Szeged 2011 0-1

13:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Zemplín Mihalovce 1-0

14:00, Maribor: Haladás – NK Maribor 1-1

15:00, Balmazújváros: Balmazújváros – Luceafarul Oradea 0-1

Január 25., csütörtök:

18:00, Portugália: Ferencváros – Rijeka 0-1

Január 26., péntek:

11:00, Telki: Paks – Cegléd 1-1

15:45, Benidorm: Videoton – CFR Cluj (román) 0-3

Január 27., szombat:

10:00, Fáy utca: Vasas – Bp. Honvéd 0-2

11:00, Balmazújváros: Balmazújváros – Kisvárda 1-0

12:00, Pallag: DVSC – Szeged 2011 3-1

12:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – MTK 2-1

Január 28., vasárnap:

11:00, Miskolc: DVTK – Rimaszombat 5-0

15:00, Side: Haladás – Slavija Szófia 1-0

16:00, Portugália: Ferencváros – Ulsan Hyundai 2-1

19:00, Belek: Újpest – Szeptemvri Szófia 1-2

Január 29., hétfő:

15.00, Portugália: Videoton – Wuppertaler SV 2-0

Január 30., kedd:

15.30, Belek: NK Celik Zenica (bosnyák) – Aqvital FC Csákvár 1-3

Január 31., szerda:

11.00, Mészöly műfüves pálya: Vasas – MTK 1-2

11.00, Diósd: Budaörs – BKV Előre 6-0

11.00, Paks: Paks – Soroksár 1-0

13.00, Bozsik Stadion: Bp. Honvéd – Balmazújváros 0-0

13.00: ETO FC Győr – Lokomitív Zvolen (szlovák) 2-1

13.00, Antalya: Haladás – FK Rad Beograd (szerb) 1-0

14.00, Kazincbarcika: Kazincbarcika – Nyírbátor 3-1

Novigrad: NK Novigrad (horvát) – Gyirmót 1-1

14.00, Széplaki edzőpálya: BFC Siófok – Monori SE 4-1

14.00, Városi Sportcentrum: ZTE – NK Nafta (szlovén) 5-0

15:00 Belek: Újpest – Slovan Bratislava (szlovák) 1-2

15.00: ETO FC Győr – Mosonmagyaróvár 2-2

15.00, Novigrad: NK Rudar Velenje (szlovén) – Budafoki MTE 2-2

17.30, Felcsút: Puskás Akadémia – Vác 5-0

Február 1., csütörtök:

Novigrad: FK Krupa (bosnyák) – Gyirmót 2-1

Belek: Dinamo Szentpétervár (orosz) – Aqvital FC Csákvár 2-3

15.00, Novigrad: Budafoki MTE – NK Siroki Brijeg (bosnyák) 1-1

15.00, Cigánd: Cigánd – Mád 5-3

16.00, Telki: Vasas – Pénzügyőr SE 0-0

18.00, Lipót: Lipót – Mosonmagyaróvár

Február 2., péntek:

15.30, Antalya: Mezőkövesd-FK Stal (ukrán) 2-1

Február 3., szombat:

10.00, Zalaegerszeg: ZTE – Sárvár 1-1

10.00, Antalya: Mezőkövesd – Chayka 1-2

10.45, Novigrád: Gyirmót – Siroki Brijeg – az időjárás miatt félbeszakadt

11.00, Pallag: DVSC – Kisvárda 1-0

11.00, Új-Hidegkuti-stadion: MTK – Budapest Honvéd 1-3

11.00, Szolnok: Szolnoki MÁV FC – Békéscsaba 1912 Előre 3-0

11.00, Diósd: Budaörs – Bős-Gabcikovo 3-1

11.00, III. kerületi TVE Sporttelep: III. Kerületi TVE – Vác 3-3

11.00, Mosonmagyaróvár: Mosonmagyaróvár – Csorna

11.00, Balmazújváros: Balmazújváros – CFR II Cluj 0-0

12.00, Sopron: Sopron – Ajka 2-3

12.00, Soroksár: Soroksár – Komárom 2-1

13.00, Belek: Haladás – FK Zira 2-1

13.00, Pallag: DVSC – Kisvárda 3-3

13.00, Hévíz: Hévíz – ZTE 1-4

13:00, Side: BFC Siófok – HB Koge (dán) 2-2

13.00, Kazincbarcika: Kazincbarcika – Lokomotív Kassa (szlovák) 4-2

14.00, Balmazújváros: Balmazújváros – 1. FC Tatran Presov (szlovák) 0-0

14.00, Antalya: Nyíregyháza Spartacus – Avangard Kursk 2-1

14.00, Kecskemét: Kecskeméti LC – Békéscsaba 1912 Előre II. 2-1

15.00, Belek: Diósgyőr – FC Prishtina (koszovói) 2-1

15:30, Belek: Újpest-Viktoria Köln (német) 2-3

16:00, Népligeti Sporttelep: FTC-Slaven Belupo (horvát) 3-2

16.00, Békéscsaba: Békéscsaba – Füzesgyarmat 4-2

Novigrad: Budafoki MTE – NK Novigrad (horvát) 3-2

Szeged: Szeged 2011-Grosics Akadémia – Hódmezővásárhely 3-1

Február 4., vasárnap: 

10.00, Telki: Vasas – THSE-Szabadkikötő 7-0

15:00, Belek: Újpest-Crvena zvezda 1-1

11:00, Belek: Zenit B – Aqvital FC Csákvár 3-1

16:45, Málaga: Puskás Akadémia – Dinamo Kijev 3-2

Február 5., hétfő:

09:00, Belek: Mezőkövesd – Sahtar Donyeck U21 (ukrán) 1-1

13.00, Side: Paks – FK Podbrezova (szlovák) 2-2

15.00, Belek: Mezőkövesd – Pirin (bolgár) 2-1

Budafok-Dinamo Zagreb II (horvát) 1-2

Cegléd-El Gouna (egyiptomi) 1-1

Február 6., kedd:

10.00, Belek: Diósgyőr – Rubin Kazany (orosz) 0-2

15.00: Pápai Perutz FC – Szolnoki MÁV FC 1-1

15:30, Marbella: Videoton-Oroszország U21 2-0

16.00, Belek: FK Montana (bolgár) – Aqvital FC Csákvár 3-0

 

Február 7., szerda:

11.00 BKV Előre – Jászberény 2-3

11.30, Cádiz: Ferencváros – Cádiz B (spanyol) 4-0

12.00, Balmazújváros: Balmazújváros – Vác 4-4

13:00, Side: Debrecen – FK Katowice (lengyel) 0-2

13.00, Dunaújváros: Dunaújváros – Kaposvár 0–1

13.30, Side: Paks – FC Vorszkla Poltava (ukrán) 3-1

14.00, Side: Budapest Honvéd – KF Trepca 89 (koszovói) 0-1

14.00, Side: BFC Siófok – Dinamo Vranje (szerb) 1-1

14.00, Balatonfüred: Mosonmagyaróvár-Ajka 0-1

14:30 Antalya: Kisvárda – Deszna (ukrán) 1-2

15:00 Málaga, Puskás Akadémia – RB Linense (spanyol) 1-0

15.00, Belek: Újpest – FK Dukla Praha (cseh) 0-0

15:00, Side: Debrecen – FK Tosno (orosz) 3-0

15.00, Telki: Vasas – Iváncsa 1-0

15.00: ETO FC Győr – Braband IF (dán) 1-3

ETO FC Győr – FC Akzsajik (azeri) 1–0 (0–0)

16.30: Lipót: Bős (szlovák) – ZTE 4-8

17.00: Hódmezővásárhely – Méhkerék 3-2

 

Február 8., csütörtök:

11.00, Belek: Mezőkövesd – Irtysh Pavlodar (kazah) 0-0

11.30, Gyirmót: Gyirmót SE – Szolnoki MÁV 3-1

15.00, Belek: Mezőkövesd – Csornomorec Odessza 1-0

13.30, Békéscsaba: Békéscsaba 1912 Előre – FK TSC Backa Topola (szerb) 1-0

16.00, Marbella: Videoton – FK Krasznodar (orosz) 1-0

Belek: Nyíregyháza-RKS Raków Czestochowa (lengyel) 0-2

Side: Szeged – Szibir Novoszibirszk 0-1

 

Február 9., péntek:

11.00, Telki: Vasas – III. kerület 7-0

13.00, Sopron: Sopron – Szolnok 3-1

15.00, Side: BFC Siófok – Rustavi (grúz) 2-0

Nyíregyháza-FC Volyn Lutsk (ukrán) 0-4

 

Február 10., szombat:

09.00, Kisvárda  – Poltava (ukrán) 1-0 (Lucas 14.)

10.00, Cegléd: Cegléd – Jászberény 0-1

10.00, Side: Budapest Honvéd – Ahmat Groznij (orosz) 1-1

11.00, Szombathely: Haladás – NK Lendava (szlovén) 3-2 (Pinte 2., Kovács 19., Sinder 51., ill. Leon 41., Grabant 84.)

11:00, Tokod: Dorog – TJ Velké Ludince

11:00, Budafok: Budafok – Dunaújváros 3-0 (Vég, Vankó, Kokenszky)

11.00, Békéscsaba: Békéscsaba – Hódmezővásárhelyi FC 2-0 (Gránicz 58., Birtalan 86. – büntetőből)

11.00: ETO FC Győr – Shakhter Karagandy (kazah) 2-1 (Magasföldi 52., Rokszin 68.)

11.00, Mosonmagyaróvár: Mosonmagyaróvár – Győr Ménfőcsanak

11.00, Spanyolország: Puskás Akadémia – Tiencsin Teda 1–1

13.00, Side: Paks – Vejle Boldklub (dán) 0-0

13.00, Cegléd: Cegléd – Dabas FC 3-3

13.00, Soroksár: Balmazújváros – Soroksár 1-1 (Kundrák 12., ill. Tamás L. 31.)

13.00, Kazincbarcika: Kazincbarcika – Füzesgyarmat 2-1 (Engel, Murai, ill. Bajnók)

13.00, Gyöngyös: Gyöngyösi AK – Vác FC 0-3 (Zsolnai 3)

13:45 Gyirmót – Senica 2-3 (Szalánszki 62., Présinger 78. ill. Celis 8., Celis 11., Krc 90.)

14.00, Csákvár: Szolnok – Pécs 1-2 (Olasz 41., ill. Beke 26., 75.)

14.00, Dunaszerdahely: DAC – ZTE 1-0 (Mervó 91.)

14.00: Csákvár-Schweifurt (német) 2-1 (Oldal 20., Csonka 80., ill. Görtler 52.)

14.30, Side: MTK-FK Rad (szerb) 4-4 (Lencse 3., Vass P. 35., Hrepka 61., Kanta 76., ill. Volkov 45., 48. – mindkettő 11-esből, Ajkovics 58., 67.)

15.00, Antalya: FC Gelios Kharkov (ukrán) – ETO FC Győr 4-1 (Daru)

15.30, Belek: Aktobe (kazah) – Diósgyőr 1-1

15.30., Side: Kisvárda – Nagyszeben (román) 1-3 (Délczeg 87.)

15:30, Side: FC Dila Gori (grúz) – MTK 5-0

16.00, Marbella: Videoton – Dinamo Kijev (ukrán) 0-5

16.00, Cádiz: Ferencváros – Lokomotiv Moszkva (orosz) 2-1

 

Február 11., vasárnap

13.00, Side: DVSC-Levadia Tallin (észt) 2-2

14.00, Fáy utca: Vasas-Putnok 7-1

15.00, Side: DVSC-Karpati Lviv (ukrán) 4-1

 

Február 12., hétfő:

12:00, Belek: Bp. Honvéd – CKA Habarovszk (orosz) 1-2

16:00, Marbella: Videoton – Tiencsin Teda (kínai) 3-1

18:00, Side: Szeged – FK Fotbal Trinec 1-1

 

Február 13., kedd:

14:00, Zalaegerszeg: ZTE – Nagykanizsa 0-0

15:30, Belek: Paks – Olimpik Donyeck (ukrán) 0-1

16:30, Spanyolország: Puskás Akadémia – Brann Bergen (norvég) 0-1

 

Február 14., szerda:

11:00, Balmazújváros: Balmazújváros – Kazincbarcika 2-0 

13:00, III. Kerületi TVE Sporttelep: Vác – Rákosmente KSK 6-1

14:30, Tábor utca: Újpest – Gyirmót 2-1

14:00, Side: Bp. Honvéd – Dinamo Breszt (fehérorosz) 2-1

14:00, Belek: Kisvárda – FC Kolheti Poti (grúz) 1-3

15:00, Belek: DVSC – Sheriff Tiraspol (moldáv) 0-2

15:00, Antalya: Kajrat Almati-MTK 0-3

17:00, Fáy utca: Vasas – Monor 3-0

Budafok-Rimaszombat 6-0

SZEOL SC – Szpartak Szabadka U19 1-0

 

Február 16., péntek:

13.00, Sopron: Sopron – Szolnok 3-1

15:00, Bécsújhely: Wiener Neustadt (osztrák) – Haladás 1-1

 

Február 17., szombat:

09:00, Antalya: FK Poprad – MTK 1-3

11:00, Tábor utcai műfüves pálya: Újpest – Balassagyarmat 1-0

11:00, Mosonmagyaróvár: Mosonmagyaróvár – Nezsider (osztrák)

11:00, Világos (Románia): UTA Arad (román) – Békéscsaba 1912 Előre 3-1

11:00, Soroksár: Soroksár – Vasas 2-1

11:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Szolnok 1-1

11:00, Balmazújváros: Balmazújváros – Cigánd 4-0

11:00, Százhalombatta: Budafok-Nové Zámky (szlovák) 1-1

11:00, Hódmezővásárhely: Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba 1912 Előre II. 0-1

13:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Cegléd 4-0

13:00, Felcsút: Puskás Akadémia – Csákvár 2-2

13:00, Budafok-Tiszafüred 4-1

14:30, Győr: ETO FC Győr – Csornai SE 2-1

16:00, Üllői út: Ferencváros – NK Domzale (szlovén) 3-2

Február 18., vasárnap:

10:00, Népliget: Ferencváros – ESMTK 4-1

10:30, Nyíregyháza: Nyíregyháza Spartacus – Nyírbátor 1-2 (Csilus 42. ill. Pálinkás 70., Terdik 32.)

14:00, Nyíregyháza: Nyíregyháza Spartacus – Budaörs 2-1 (Gréczi 41., Végső E. 83. ill. Fodor 23.)