Edzőmeccsek: A Paks legyőzte Lipcseiéket, nyert az MTK, 6-0-s kiütés is volt

Csertői Aurél együttese Szakály Dénes góljával győzött a Soroksár elleni edzőmérkőzésen. A Budaörs hatot vágott a BKV Előrének.
Budai László 2018. január 31., szerda 13:09
Szerző: Budai László 2018. január 31., szerda 13:09

A Paks-Soroksár mérkőzés kulcspillanata az 56. percben jött el, amikor Valencsik buktatta a 16-oson belül Kulcsárt. A 11-est Szakály Dénes értékesítette, ezzel a góllal győztek is Csertői Aurélék Lipcsei Péter együttese ellen.

Paks-Soroksár 1-0 (Szakály 58. – 11-esből)

Paks: Verpecz István - Vági András (Kulcsár Dávid, 46.), Zachán Péter (Lenzsér Bence, 46.), Gévay Zsolt (Fejes András, 46.), Szabó János (Báló Tamás, 46.) - Simon Ádám (Simon Márk, 63.), Papp Kristóf (Nagy Richárd, 63.), Bertus Lajos (Kecskés Tamás, 46.) - Simon András (Jelena Richárd, 63.), Hahn János, Simon Márk (Szakály Dénes, 46.)

Az MTK szintén egy 11-essel, Kanta büntetőjével került előnybe a Vasas ellen. Gréczi Márton emelésével pedig a második félidőben kétgólos lett a kék-fehérek előnye. Az angyalföldiek az új igazolás Barczi találatával szépítettek, majd a Vasas támadója kis híján az egyenlítőgólt is megszerezte, de Groppioni kapufára mentette az erős lövést. Nem sokkal később Hrepka is kapufát lőtt a másik oldalon, így végül maradt a 2-1-es MTK-győzelem.

Vasas-MTK 1-2 (Barczi 59., ill. Kanta 31. – 11-esből, Gréczi 53.)

Vasas: Kamenár - Burmeister, Benes (Vaskó, 36.), Ristevski – Csiki (Ferenczi, 75.), Vida, Berecz, Laczkó - Remili, Ádám (Pavlov, 25.), Hangya. Cserék: Nagy, James, Vaskó, Egerszegi, Barczi, Pavlov, Ferenczi

MTK: Fadgyas - Katona, Talabér, Baki, Deutsch - Vass, Kanta, Bayer, Takács - Korozmán, Lencse. Cserék: Groppioni, Szabó, Balogh, Gengeliczki, Nagy, Gréczi, Borbély, Jakab, Babinszky, Farkas, Hrepka

Az NB II-es Budaörs pedig kiütéses, 6-0-s győzelmet aratott a BKV Előre felett.

Budaörs-BKV Előre 6-0 (Fodor Dániel 10., 57.) Adamcsek Máté (40., 47., 83.) Pethő Bence (76.)