Honvéd: Nagy visszatérő, remeklő próbázók, újabb siker

Csiki gólt szerzett, Fábio gólpasszt adott, a kispestiek pedig 3-2-re nyertek mai második edzőmeccsükön.
Budai László 2018. január 20., szombat 16:10
Csiki gólt szerzett, Fábio gólpasszt adott, a kispestiek pedig 3-2-re nyertek mai második edzőmeccsükön.
Szerző: Budai László 2018. január 20., szombat 16:10

Azok után, hogy a Honvéd 3-1-re verte a Dorogot, a kispestiek második edzőmeccsüket is megnyerték, utóbbit a Csákvár ellen. A Honvéd honlapjának tájékoztatása szerint három próbajátékos is szerepet kapott: a brazil-magyar Fábio, aki a Békéscsaba balhátvédje, a korábbi MTK-játékos, Csiki Norbert, valamint egy Milicevic nevű horvát futballista, akiről többet nem árult el a klub.

Fábio egy szögletből adott gólpasszal, míg Csiki a 90. percben szerzett győztes góllal hívta fel magára a figyelmet a Honvédban, amely végül 3-2-re győzött.

Fontos hír még, hogy fél év után léphetett pályára a piros-feketéknél az elmúlt időszakot lábadozással töltő Ikenne-King.

Az összes eddigi eredményt és a programot adatbázisunkban, ITT találod – kattints!

Felkészülési mérkőzés

Honvéd-Csákvár 3-2
Honvéd: Horváth A. - King, Baráth, Bobál D., Fabio - Milicevic, Nagy G., Danilo, Herjeczki - Csiki, Kabangu
G.: Danilo (43.),  Lukács (78.), Csiki (90.), ill. Sándor Gy. (40.), Sajbán V. (80.)

Átigazolások
DVTK
Egy másik volt NB I-es edző is jelölt volt
A DVTK kispadjára az egyik jelölt Srđan Blagojević volt, azonban a magyar klub vezetői végül Nebojša Vignjević mellett döntöttek. (Sportska Centrala)
Fradi
Keane és a Tottenham?
Igor Tudor három vereséggel indított a Tottenhamnél, ezért ismét arról szólnak a hírek, hogy Robbie Keane lehet a Spurs új edzője.
Diósgyőr
Vignjevic a DVTK új edzője
Megerősítést nyert a korábbi értesülésünk: Nebojsa Vignjevic lett a Diósgyőr új vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz