A magyar csapat nyerte az NB I és az ukrán élvonal sereghajtójának ütközetét

A Mezőkövesd 2-1-re győzött az ukrán Stal elleni edzőmeccsen.
Budai László 2018. február 2., péntek 18:05
A Mezőkövesd 2-1-re győzött az ukrán Stal elleni edzőmeccsen.
Szerző: Budai László 2018. február 2., péntek 18:05

A Mezőkövesd szerzett vezetést az ukrán élvonal utolsó helyén álló Stal elleni edzőmérkőzésen: Novák lépett ki a védők között, majd higgadtan a kapuba lőtt. A szünetben így a magyar csapat volt előnyben. Kuttor Attila együttese a második játékrészben ismét eredményes volt: Cseri húzott el a baloldalon és lőtte ki nagy erővel a hosszú alsót (0-2) - számolt be róla a kövesdiek FB-oldala.

A 71. minutumban az ukránok szépítettek, de a Mezőkövesd így is nyert (2-1).

Felkészülési mérkőzés

Mezőkövesd-Stal (ukrán) 2-1

1. Félidő: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Oláh, Iszlai, Mlinar – Koszta, Novák, Bognár
2. Félidő: Horváth – Lázár, Pillár, Fótyik, Szalai – Onana, Tóth, Alex – Baracskai, Dao, Cseri

Címkék: #NB I #Mezőkövesd
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz