A magyar csapat nyerte az NB I és az ukrán élvonal sereghajtójának ütközetét

A Mezőkövesd 2-1-re győzött az ukrán Stal elleni edzőmeccsen.
Budai László 2018. február 2., péntek 18:05
Szerző: Budai László 2018. február 2., péntek 18:05

A Mezőkövesd szerzett vezetést az ukrán élvonal utolsó helyén álló Stal elleni edzőmérkőzésen: Novák lépett ki a védők között, majd higgadtan a kapuba lőtt. A szünetben így a magyar csapat volt előnyben. Kuttor Attila együttese a második játékrészben ismét eredményes volt: Cseri húzott el a baloldalon és lőtte ki nagy erővel a hosszú alsót (0-2) - számolt be róla a kövesdiek FB-oldala.

A 71. minutumban az ukránok szépítettek, de a Mezőkövesd így is nyert (2-1).

Felkészülési mérkőzés

Mezőkövesd-Stal (ukrán) 2-1

1. Félidő: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Oláh, Iszlai, Mlinar – Koszta, Novák, Bognár
2. Félidő: Horváth – Lázár, Pillár, Fótyik, Szalai – Onana, Tóth, Alex – Baracskai, Dao, Cseri