A Vasas Remili vezetésével újabb edzőmeccsét nyerte simán

A rutinos támadó két gólt szerzett és adott egy gólpasszt – az angyalföldiek ezzel nyertek 3-0-ra.
Budai László 2018. február 14., szerda 18:56
Szerző: Budai László 2018. február 14., szerda 18:56

Azok után, hogy a Vasas legutóbbi négy edzőmeccséből három alkalommal is hét gólt lőtt ellenfelének, szerda délután az NB III Közép-csoportjának listavezetőjét, a Monort fogadta.

Az angyalföldiek ismét nagy lendülettel kezdték a találkozót, és sorra alakították ki a helyzeteket, a 26. percben meg is szerezték a vezetést: Barczi lőtt jobbról, 10 méterről, a kapus bravúrral hárított, de csak középre tudta ütni a labdát, érkezett Remili és magabiztosan a jobb alsóba passzolt (1-0). Nem sokat kellett várni az újabb Remili-találatra: kiválóan ugrott ki a 16-osnál, eltolta a kifutó kapus mellett jobbra, majd a kapu közepébe lőtt (2-0) – számolt be róla a Vasas honlapja.

A második játékrészben egyetlen gólt született, ezt is a Vasas lőtte: Remili cselezte be magát a 16-oson belülre, a kifutó kapus mellett középre gurított, majd az érkező Ádám nagy erővel a kapuba lőtt (3-0).