Szokatlan meccsen játszott döntetlent a Puskás Akadémia

90 perc helyett előbb 120, végül azonban "csak" 117 perces lett a találkozó a látási viszonyok miatt. 
Dudás Gábor 2018. január 23., kedd 19:33
90 perc helyett előbb 120, végül azonban "csak" 117 perces lett a találkozó a látási viszonyok miatt. 
Szerző: Dudás Gábor 2018. január 23., kedd 19:33

A két vezetőedző egyeztetése után kétszer 60 perces felkészülési találkozót játszott a Puskás Akadémia és az ugyancsak Mészáros Lőrinc üzletember érdekeltségébe tartozó, eszéki NK Osijek Spanyolországban.

A 120 percre tervezett találkozó végül 117 percig tartott a gyengülő látási viszonyok miatt - számolt be a horvát klub honlapja. A mérkőzés 1-1-s döntetlenre végződött a felcsúti gárda és a saját bajnokságában a harmadik helyen álló rivális között.

Az első, 60 perces játékrész 0-0-s döntetlennel zárult, de a szünet után nyolc perccel az eszékiek megszerezték a vezetést a macedón támadó, Ejupi találatával. A Puskás Akadémia egyenlítő gólját pedig az NK Osijek korábbi futballistája, Antonio Perosevic szerezte a 84. percben.

Felkészülési mérkőzés:

Puskás Akadémia - NK Osijek 1-1 (Perosevic 84., ill. Ejupi 68.)

A PFLA kezdőcsapata: Hegedüs L. - Spandler, Mevongou, Klinar, Osváth, Madarász, Márkvárt, Knezevic, Prosser, Molnár G., Radó

Átigazolások
Légiósok
Kovács Bendegúz
Állítólag a Juventus is érdeklődik az AZ Alkmaar magyar támadója, Kovács Bendegúz iránt.
Újpest
Dárdai belépője

Dárdai Pál január 3-tól hivatalosan is az Újpest sportigazgatója lesz, és nemcsak a felnőtt csapatért, hanem az utánpótlásért is teljes felelősséget vállal.

Újpest
Dárdai Pált kinevezték
Igaznak bizonyultak a Csakfoci exkluzív információi: Dárdai Pált hivatalosan is kinevezték Újpesten sportigazgatónak.
Tovább az összes átigazoláshoz