Gyors gólváltással lett döntetlen a Paks meccse – bemutatkozott az új igazolás

Csertői Aurél együttese ezúttal döntetlent játszott edzőmérkőzésén. Bemutatkozott a paksiaknál Fejes András.
Budai László 2018. január 26., péntek 13:31
Szerző: Budai László 2018. január 26., péntek 13:31

A 26. percben vezetést szerzett a Paks a Cegléd elleni edzőmérkőzésen: Haraszti szabadrúgását - amely a bal alsóba tartott - még védte Mursists, de a kapufánál álló Szabó szemfülesen a kapuba passzolt (1-0). Az NB II-es együttes azonban hamar egyenlített: Damásdi szerzett labdát, egészen a tizenhatosig ment vele, majd egy jól eltalált bal lábas lövéssel a jobb felső sarokba küldte azt – számolt be róla a paksifc.hu.

A találkozó második félidejében az új igazolás Fejes András is pályára lépett, az eredmény azonban nem változott (1-1).

- A futballt gólra játsszák, nem elég helyenként szépen, és jól játszani. Sokkal racionálisabban, eredményesebben kell játszanunk. Ez az eddigi felkészülési meccseinken nem igazán sikerült, de biztos vagyok benne, hogy javulni fogunk benne. Az alapozásunknak még csak a közepén járunk – nyilatkozta a mérkőzést követően Csertői Aurél vezetőedző.