Egy négyest vágott Spanyolországban a Puskás Akadémia

Pintér Attila együttese első andalúziai edzőmeccsén gól nélküli első félidő után 4-0-ra verte a spanyol harmadosztályban szereplő Real Balompédica Linensét.
Dudás Gábor 2018. január 17., szerda 22:32
Szerző: Dudás Gábor 2018. január 17., szerda 22:32

Az első félidőben csak helyzetekig jutott a felcsúti együttes első 2018-as, spanyolországi edzőmeccsén, de a fordulás után már jött a vezető gól is. Egy középpályás labdaszerzést követően a nemrég igazolt uruguayi középpályás, Gonzalo Vega ugratta ki középen Molnár Gábort, aki a kimozduló kapus mellett 11 méterről a hálóba lőtt (1-0) - írja a pfla.hu.

A második félidő közepén tovább növelte előnyét a Puskás Akadémia, Márkvárt passzát értékesítette Prosser (2-0). A harmadik gólt Radó jegyezte, a Prosser buktatását követő 11-esből, majd a volt szombathelyi és ferencvárosi támadó Madarász centerezése után akcióból is betalált, beállítva a 4-0-s végeredményt.

Real Balompédica Linensé - Puskás Akadémia 0-4 (Molnár G., Prosser, Radó 2 - az elsőt 11-esből)

Összeállítás később!

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.