Nem bírt az Újpesttel a korábbi BEK-győztes - 11-esből kaptak csak gólt a lilák

Bravúrosnak mondható eredményt ért el Nebojsa Vignjevic csapata Belekben a szerb rekordbajnok ellen.
Dudás Gábor 2018. február 4., vasárnap 17:23
Bravúrosnak mondható eredményt ért el Nebojsa Vignjevic csapata Belekben a szerb rekordbajnok ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 4., vasárnap 17:23

Gyakorlatilag a legerősebb összeállításában kezdett az Újpest és a szerb bajnokságot nagy fölénnyel vezető, korábbi BEK-győztes Crvena Zvezda is vasárnap, a törökországi Belekben.

Mohl Dávid a 20. percben szerzett vezetést a magyar csapatnak és nem sokkal később újabb nagy lehetősége is volt a liláknak a 2-0-hoz, ekkor a belgrádiak francia légiósa, Damien Le Tallec mentett nagyot. Az első félidő összességében az Újpesté volt.

A második viszont a szerbeké, a cseréknek is köszönhetően frissebben mozgott és aktívabb volt a kapu előtt is a Zvezda. Ez helyzetekben is megmutatkozott, de az egyenlítéshez végül egy büntető kellett a belgrádi gárdának, a Comore-szigeteki légiós, El Fardou Ben Nabouhane talált Pajovic kapujába büntetőből, a 73. percben. Így alakult ki az 1-1-s végeredmény.

Felkészülési mérkőzés,

Újpest - Crvena Zvezda 1-1 (Mohl 20., ill. Ben 73. - 11-esből)

Újpest: Pajovic, Litauszki, Bojovic, Mohl, Diallo, Nagy, Simon, Zsótér, Obinna, Pauljevic, Novothny

Cserék: Gundel-Takács, Balázs, Pávkovics, Cseke, Tischler, Angelov, Timo

Átigazolások
Crvena zvezda
Stankovicot kinevezték
Hivatalossá vált a korábbi Fradi-edző belgrádi visszatérése. Dejan Stankovic a Fradinál is bevált stábjával dolgozhat majd a Zvezdánál.
Kozármisleny
Czuczi az új edző
Beigazolódott a Csakfoci korábbi híre: Czuczi Mátyás lett az NB II-es Kozármisleny vezetőedzője.
Videoton
Újabb távozó lehet
A nyáron érkezett 24 éves szélsővel, Kálnoki-Kis Zsomborral már megkezdődtek az egyeztetések szerződése felbontásáról. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz