Felkészülés: A Mezőkövesd döntetlent játszott a BL-csapat fiataljaival

Folytatta az edzőmeccsek sorát az NB I-es Mezőkövesd, amely hétfő délelőtt az ukrán Sahtar Donyeck U21-es csapatával játszott döntetlent.
Csakfoci Admin 2018. február 5., hétfő 11:40
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 5., hétfő 11:40

Reggel 9 órakor mérkőzött meg egymással a Mezőkövesd és a Sahtar Donyeck U21-es csapata Törökországban. A találkozón az ukránok szerezték meg a vezetést a 21. percben Putria Illia találatával (0-1).

A második játékrészben a matyóföldiek egyenlíteni tudtak: Szalai Attila az 53. percben 20 méterről tüzelt kapura, és a kapusról kipattanó labda újra elé került, majd 15 méterről fejjel talált be a kapuba.

A találkozó 1-1-es döntetlennel végződött.

A mezőkövesdiek a nap folyamán még egyszer pályára lépnek, 15 órakor a bolgár első osztályban érdekelt Pirin ellen játszanak. A hírek szerint a délutáni mérkőzésre az alábbi kezdőcsapatot küldi ki Kuttor Attila: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Tóth, Iszlai, Mlinar – Bognár, Novák, Cseri.

A tervek szerint mindenki 90 perc játéklehetőséget kap. A kispadon Szalay Alex, Varjas László és Földi Botond foglal majd helyet. Koszta Márk kisebb sérülése miatt kihagyja a mai edzőmérkőzést.

Mai második meccsén a Kövesd Cseri duplájával 2-1-re verte a bolgár élvonalbeli Pirint.