Vasas: Harmadszor vágtak hét gólt a télen

Felkészülési mérkőzésen győzték le 7-1-re az angyalföldiek az NB III-as Putnokot.
Dudás Gábor 2018. február 11., vasárnap 16:12
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 11., vasárnap 16:12

A THSE-Szabadkikötő és a III. kerületi TVE (mindkét meccs 7-0 lett) után az ugyancsak NB III-as Putnok sem úszta meg hét gól alatt a Vasas ellen (és ehhez még hozzávehetjük a Vecsés elleni 8-0-s sikert is). A piros-kékek vasárnap, a Mészöly Kálmán nevét viselő műfüves pályán ütötték ki ellenfelüket.

Már az első félidőben négy góllal vezettek az angyalföldiek, Vida kétszer, Ádám és Burmeister egyszer-egyszer volt eredményes. Duplázni tudott a szünet után a csereként beállt Pavlov is, a 60. percben Hangya ívelését, majd Barczi a 67. percben Barczi passzát követően - derül ki a vasasfc.hu beszámolójából.

A találkozó hajrájában szépíteni tudott a Putnok Czető találatával, de Hangya a 89. percben visszaállította a hatgólos különbséget, ennél a találatnál is a télen igazolt Barczi adta a gólpasszt.

Felkészülési mérkőzés:

Vasas FC - Putnok 7-1 (Vida 7., 36., Ádám 18., Burmeister 40., Pavlov 60., 67., Hangya 89., ill. Czető 86.)

Vasas: Kamenár - Burmeister, Benes, Ristevski - Egerszegi, Vida, Berecz, Hangya - Barczi, Ádám, Remili

Cserék: Nagy, Vaskó, James, Laczkó, Szivacski, Pavlov, Ferenczi

Putnok: Málik - Bodnár, Gál Sz., Nyisalovits, Czető, Zimányi Á., Balogh, Kemény, Madarász, Tóth, Fehér

Cserék: Katona, Illés, Gál B., Zimányi A.

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.