A Honvéd csak 11-esig jutott, gólig nem; a Haladás szerb csapatot vert

A kispestiek jártak közelebb a gólszerzéshez, de végül gólnélküli döntetlent játszottak. A szombathelyiek Kiss Tamás góljával nyertek.
Budai László 2018. január 31., szerda 15:30
Szerző: Budai László 2018. január 31., szerda 15:30

A Honvéd a 20. percben vezetést szerezhetett volna a Balmazújváros elleni edzőmérkőzésen: Tamás szabálytalankodott Danilóval szemben a 16-oson belül, a sértett büntetőjét azonban kiütötte Horváth.

Bár helyzetek mindkét együttes előtt adódtak a folytatásban - az egyik oldalt Rudolf, a másikon Kabangu lövése után kellett bravúrral védenie a kapusnak -, gól nem született, így 0-0-s döntetlen lett a meccs vége.

Szintén edzőmeccset játszott a Haladás, amely Kiss Tamás góljával nyert a szerb élvonal utolsó helyén álló Rad Beograd ellen (1-0).

Felkészülési mérkőzés

Honvéd-Balmazújváros 0-0

Honvéd, I. félidő: Gróf - Heffler, Lovric, Kosút, Kukoc - Kamber, Pölöskei, Holender – Banó-Szabó, Lanzafame, Danilo

Honvéd, II. félidő: Gróf – King, Baráth, Kosút, Bobál D. – Lukács, Pölöskei, Gazdag, Herjeczki – Tömösvári, Kabangu

Balmazújváros: Horváth László – Yuriy Habovda (Kónya Márk, 61.), Rus Adrián (Póti Krisztián, 61.), Tamás László (Jagodics Bence, 61.), Eke Uzoma (Virág Aladár, 61.) – Vajda Sándor (Schmid Máté, 61.), Ante Batarelo (Sigér Dávid, 61.), Irakli Majszuradze (Haris Attila, 61.), Zsiga Ervin (Erdei Carlo, 61.) – Lasha Shindagoridze (Kamarás György, 61.), Rudolf Gergely (Rácz Ferenc, 61.)