A hajrában kapott, de lőtt is gólt a Puskás Akadémia

Végig fölényben játszva, de a hajrában kapott góllal csak 1-1-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia a kínai ellenfele ellen edzőmeccsen.
Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 14:08
Végig fölényben játszva, de a hajrában kapott góllal csak 1-1-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia a kínai ellenfele ellen edzőmeccsen.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 14:08

Az első perctől hatalmas fölényben játszott a Puskás Akadémia a kínai Szuperligában szereplő Tiencsin Teda elleni felkészülési mérkőzésen – derül ki a pfla.hu beszámolójából.

Fél óra elteltével Márkvárt Dávid kétszer is betalálhatott volna: először ziccerben kilépve a kapust találta el, majd a második próbálkozása a kapufán csattant. A félidőre gól nélküli döntetlennel mentek pihenni a felek.

A második játékrészben ismét a Puskás Akadémia dominált, de a 77. percben a semmiből vezetést szereztek a kínaiak. Egy labdaszerzésből indított jobb oldali ellentámadás végén Braniszlav Danilovics elsőre még hárítani tudott, azonban az érkező Hszie Vej-jun végül a kipattanót a kapuba pofozta.

A 86. percben egyenlíteni tudtak a felcsútiak, Bacelic-Grgic indításával Liridon Latifi lépett ki szépen a baloldalon, rávezette a kapusra a labdát, és a hálóba emelt, amivel kialakította az 1-1-es végeredményt.


Felkészülési mérkőzés

Puskás Akadémia – Tiencsin Teda (Hszie Vej-jun 77., ill. Latifi 86.)

Puskás Akadémia: Hegedüs L. – Klinar, Hegedűs J., Spandler, Trajkovski – Mevoungou, Márkvárt – Molnár G., Madarász, Prosser – Szécsi M.

Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz