MTK

Az MTK kiütötte Elek és Arsavin csapatát

A kék-fehérek az első félidőben büntetőből szereztek vezetést, majd a második játékrészben akciógólokkal biztosították be a sikert.
Budai László 2018. február 14., szerda 17:30
Szerző: Budai László 2018. február 14., szerda 17:30

Az MTK a 31. percben szerzett vezetést az Elek Ákost és Andrej Arsavint is a csapatában tudó Kajrat Almati elleni edzőmeccsen: Lencsét buktatták a 16-oson belül, a sértett pedig be is lőtte a büntetőt (1-0). A sok csere után a második félidőben is a kék-fehérek voltak a jobbak: Jakab szabadrúgása még a lécen csattant, de nem sokkal később Torghelle fejesével meglett a második találat.

Sőt, az utolsó pillanatban Korozmán emelése kiütésessé tette az MTK-sikert (3-0).

MTK-Kajrat Almati 3-0

MTK: Bese (Fadgyas, 46.) - Katona (Jakab, 61.), Balogh (Baki, 46.), Gengeliczki (Nagy B., 77.), Deutsch (Talabér, 46.) - Vass P. (Takács, 61.), Borbély (Vass Á., 61.), Kanta (Schafer, 46.), Farkas (Szuhodovszki, 61.) – Hrepka (Torghelle, 46.), Lencse (Korozmán, 46.)