Háromszor lőtt a kapuba az Újpest, de "csak" eggyel nyert

Sovány győzelmet aratott az Újpest az NB III-ban szereplő Balassagyarmat ellen felkészülési mérkőzésen.
Csakfoci Admin 2018. február 17., szombat 13:15
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 17., szombat 13:15

Szombaton délelőtt az Újpest az NB III-ban szereplő Balassagyarmat ellen lépett pályára a Tábor utcai műfüves edzőpályán. A találkozó első félidejében az újpestiek játszottak jobban, a 33. percben Koré pontos jobb oldali beadását középen Tischler fejelte a kapu fölé 10 méterről.

A 38. percben Tischler bal oldali beadását 5 méterről Remzifaik pofozta a hálóba, de a partjelző lest jelzet.  A 41. minutumban a hazaiak részéről Remzifaik lőtt kapura, de lövését bravúrral hárította a vendégek kapusa. Az első félidő végül gól nélküli döntetlennel ért véget.

A második játékrész legelején megszerezte a vezetést az Újpest, Balázs lekészítését követően Tischler lőtt közelről a kapuba (1-0). A 67. percben a vendégek kis híján egyenlíteni tudtak, a 47-es számú játékosuk lőtt felső kapufát 18 méterről – olvasható az ujpestfc.hu tudósítása.

A hajrában a lila-fehérek mindent megtettek a második gól megszerzésének érdekében, de Filipovic középre tartó lövését könnyedén fogta a balassagyarmati kapus. A 83. percben Tischler betalált, de a partjelző ismét lest intett, végül maradt az 1-0-s újpesti győzelem.