Piros lap itt is, ott is – a Honvéd ikszelt orosz ellenfelével - videó

Két piros lappal tarkított edzőmeccset játszott egymással a Honvéd és az orosz Ahmat Groznij. A kispestiek gólját az új szerzemény, Tomás Kosút szerezte.
Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 11:54
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 10., szombat 11:54

A koszovói Trepca elleni mérkőzéshez képest teljesen más összeállításban küldte pályára csapatát a Honvéd vezetőedzője, Supka Attila. Egyedül csak Lovric maradt meg az akkori kezdőben – olvasható a honvedfc.hu beszámolója.

A találkozó első gólját az orosz ligában 7. helyezett Ahmat Groznij szerezte meg, miután a 38. percben Roshi tizennégy méterről bombázott a jobb sarokba (0-1).

A második játékrészben a kispestiek egyenlíteni tudtak a 60. percben. Lanzafame végezhetett el szabadrúgást harminc méterről, kitette a labdát balra Kukocnak, aki remekül passzolt az új igazoláshoz, Tomás Kosúthoz, aki hat méterről a bal felső sarokba fejelt (1-1).

A gól után Kukoc és az első gól szerzője, Roshi összeszólalkozott, a játékvezető mindkét játékost kiállította. A 65. percben kishíján megszerezhette volna a vezetést a Honvéd, Bobál baloldalról belőtt labdáját Eppel elől nehezen mentették az oroszok. Negyedóra múlva ismét a kispestiek rohamoztak, de Lanzafame elől az utolsó pillanatokban mentettek a védők.

A találkozó végül 1-1-es döntetlennel zárult.