Fotó: facebook.com/mezokovesdzsory

NB I-es edzőmeccsek: Csak egy csapat tudott győzni az utolsó hétvégén - egy helyen a nyár eredményei és menetrendje

Teljesen kialakult már az NB I-es csapatok felkészülési programja. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk az edzőmeccsekről. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 22:52
Fotó: facebook.com/mezokovesdzsory
Teljesen kialakult már az NB I-es csapatok felkészülési programja. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk az edzőmeccsekről. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 22:52

A hét mérkőzései

Július 17., hétfő

18:00, Ausztria: PUSKÁS AKADÉMIA - Düsseldorf (német II.) 0-5

Július 18., kedd

18:00, Grödig (Ausztria): MEZŐKÖVESD - Besiktas (török I.) 0-4

19.00, Windischgarsten (Ausztria): DVSC - USK Anif (osztrák IV.) 10-1

Július 19., szerda

10.00, Új Hidegkuti Nándor Stadion, zárt kapus: MTK - Vasas (NB II) 2-1

17.30, Mönichkirchen (Ausztria): KISVÁRDA - Maccabi Petah Tikva (izraeli I.) 1-1

17.30, Szlovénia: PAKSI FC - Csíkszereda (román II.) 5-2

18.00, Ausztria: DVSC - al-Shabab (szaúdi I.) 0-1

18.00, Ausztria: PUSKÁS AKADÉMIA - al-Fateh (szaúdi I.) 0-0

Július 20., csütörtök

17.30, Zalaegerszeg: ZTE - al-Ettifaq FC (szaúdi I.) 1-1

Július 21., péntek

11.00, Székesfehérvár, Sóstói Stadion: Fehérvár FC-Gyirmót FC Győr (NB II) 0-0

15.00 Ausztria: ÚJPEST - al-Fateh (szaúdi I.) 0-1

16.00, Kecskemét, zárt kapu: KECSKEMÉT - Ajka (NB II) 5-1

17.30, Konjice, Szlovénia: PAKSI FC - FC Ashdod (izraeli I.) 3-2

18.00, Kecskemét, zárt kapu: KECSKEMÉT - Hódmezővásárhely (NB III) 4-0

Július 22., szombat

11.00: Székesfehérvár, Sóstói Stadion: Fehérvár FC-PMFC (NB II) 1-2

17.00, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia: MTK BUDAPEST - Kazincbarcika (NB II.) 4-0

18.00, Diósgyőr, DVTK Stadion: DVTK - Kosice (szlovák I.) 0-1

Július 23., vasárnap

19.30, Mezőkövesd, Zsóry Edzőcentrum, zárt kapus: MEZŐKÖVESD-Nyíregyháza (NB II) 1-3

Edzőmeccsek csapatok szerint

(a sorrendet a 2022/23-as szezonban elért helyezés alapján határoztuk meg)

FTC

Június 19., hétfő, 17.30, Gornja Radgone (Szlovénia): NK Rogaska (szlovén I.) 0-0

Június 21., szerda, 18.00, Sportplatz Usv Gnas (Ausztria): Sepsi OSK (román I.) 1-0

Június 27., kedd, 18.00, Area Kirchdorf (Ausztria): Qarabag FK (azeri) 3-3

Június 30., péntek, 18:00, Sankt Johann in Pongau (Ausztria): RB Salzburg (osztrák) 1-2

Július 3., hétfő, 18.00, Area Bramberg (Ausztria): FC Botosani (román) 3-0

 

Kecskemét

Július 1., szombat, 11.00, Tiszakécske: Tiszakécske (NB II) 3-0

Július 5., szerda, Radenci (Szlovénia): Aluminij (szlovén I.) 2-1

Július 8., szombat, 11.00, Radenci (Szlovénia): NK Varazdin (horvát I.) 1-2

Július 12., szerda, 16.00 és 18.00, Budapest: Honvéd (NB II) 2-0, 2-0,  dupla mérkőzés

Július 15., szombat, 11.00, Kecskemét: Békéscsaba (NB III) 1-0

Július 21., péntek, 16.00, Kecskemét, zárt kapu: Ajka (NB II) 5-1

Július 21., péntek, 18.00, Kecskemét, zárt kapu: Hódmezővásárhely (NB III) 4-0

 

DVSC

Július 1., szombat, 18.00, Pallag, zárt kapus: DVSC-Kazincbarcika (NB II) 3-0

Július 6., csütörtök, Pallag: Kisvárda (NB I) 1-0

Július 11., kedd, Ausztria: Wolfsberger (osztrák I.) 0-1

Július 14., péntek, Ausztria: SV Ried (osztrák II.) 4-1

Július 14., péntek, Ausztria: LASK (osztrák I.) 2-4

Július 18., kedd, 19.00, Windischgarsten (Ausztria): USK Anif (osztrák IV.) 10-1

Július 19., szerda, Ausztria: al-Shabab (szaúdi I.) 0-1

 

Puskás Akadémia

Június 20.-24.: olaszországi edzőtábor

Július 7., péntek, Pancho Aréna, 17:00: Puskás Akadémia-Wisla Plock (lengyel II.) 1-1

Július 8. -: közel kéthetes ausztriai edzőtábor

Július 12., szerda, 17.00, Ausztria: Slovan Liberec (cseh I.) 1-4

Július 17., hétfő, 18.00, Ausztria: Düsseldorf (német II.) 0-5

Július 19., szerda, 18.00, Ausztria: al-Fateh (szaúdi I.) 0-0

 

Paksi FC

Július 1., szombat, 11.00: Vasas (NB II) 1-3

Július 5., szerda: Siófok (NB II) 5-2

Július 8., szombat: Budafok (NB II) 1-3

Július 12., szerda: Szeged (NB II) 3-7

Július 15-22.: szlovéniai edzőtábor

Július 16., vasárnap, 14.00: Maccabi Petah Tikva (izraeli I.) 3-2

Július 19., szerda, 17.30: Csíkszereda (román II.) 5-2

Július 21., péntek, 17.30: FC Ashdod (izraeli I.) 3-2

Kisvárda

Július 1., szombat, 16.00, Kassa (Szlovákia): FC Kosice (szlovák I.) 2-1

Július 6., csütörtök, 18.00, Pallag: DVSC (zárt kapuk mögött) 0-1

Július 10., hétfő, 19.30, Graz (Ausztria): Galatasaray (török I.) 0-2

Július 13., csütörtök, 17.30, Gornje Radgona (Szlovénia): Topolyai SC (szerb I.) 2-1

Július 16., vasárnap, 17.30, Söchau (Ausztria): AEK Larnaca (ciprusi I.) 2-1

Július 19., szerda, 17.30, Mönichkirchen (Ausztria): Maccabi Petah Tikva (izraeli I.) 1-1

 

Mezőkövesd

Június 23., péntek: Karcag (NB III) 5-0

Június 30., péntek, 10.30: Tatran Presov (szlovák II.) 2-1

Július 7., péntek, 10.00, Mezőkövesd: Nyíregyháza (NB II) 2-2

Július 12., szerda, 10.00, Mezőkövesd: Putnok (NB III) 5-2

Július 12., szerda, 17.00, Mezőkövesd: Tiszaújváros (NB III) 4-1

Július 15., szombat, 17.30, Bükfürdő: Sigma Olomouc (cseh I.) 1-2

Július 16., vasárnap, 17.00, Dietersdorf (Ausztria): Al Sharjah FC (Egyesült Arab Emírségek, I. o.) 1-1

Július 18., kedd, 18.00, Grödig (Ausztria): Besiktas (török I.) 0-4

Július 23., vasárnap, 19.30, Mezőkövesd, Zsóry Edzőcentrum: Nyíregyháza (NB II) 1-3

 

Újpest

Július 1., szombat, 10.30: Budafok (NB II) 2-0

Július 5., szerda: Vasas (NB II) 2-3

Július 8., szombat, 10.30, BVSC Stadion: BVSC (NB II) 2-1

Július 11.-21.: ausztriai edzőtábor

Július 12., szerda, 17.00, Ausztria: SNK St. Pölten (osztrák II.) 4-1 

Július 15., szombat: Ceske Budejovice (cseh I.) 4-1

Július 21., péntek, 15.00: al-Fateh (szaúdi I.)

 

ZTE

Június 27.-július 3.: szlovéniai edzőtábor, Zrece

Június 29., csütörtök: Bohemians Praha (cseh I.) 0-1

Július 2., vasárnap: Dinamo Bukarest (román I.) 1-0

Július 6., csütörtök, 18.00, Gyirmót: Gyirmót FC Győr (NB II) 2-1

Július 15., szombat, 16.30, Zalaegerszeg: Union Berlin (német I.) 3-2

Július 16., vasárnap, 14.00, Zalaegerszeg: Nafta Lendava (szlovén II.) 2-1

Július 20., csütörtök, 17,30, Zalaegerszeg: al-Ettifaq FC (szaúdi I.)

 

Fehérvár

Július 1., szombat, 17.30, MOL Aréna Sóstó, zárt kapus: DAC (szlovák I.) 0-5

Július 5., szerda, 18:00, MOL Aréna Sóstó, zárt kapus: Dunaújváros 2-0

Július 8., szombat, 16:30, Muraszentmárton: NK Osijek (horvát I.) 2-0

Július 15. szombat, 17:30, Szlovénia: Trabzonspor (török I.) 2-2

Július 21., péntek, 11:00, Sóstói Stadion: Gyirmót (NB II) 0-0

Július 22., szombat, 11:00, Sóstói Stadion: PMFC (NB II) 1-2

DVTK

Június 28., szerda, 10.30: Putnok (NB III) 3-1

Július 5., szerda, 17.00: FK Železiarne Podbrezová (Szlovákia, 1. osztály) 2-0

Július 9., vasárnap, 17.00, Hausmening (Ausztria):  1. FC Nürnberg (német II.) 1-3

Július 12., szerda, 11.00, Bad Hall: Ceske Budejovice (cseh I.) 2-1

Július 12., szerda, 18.00, Bad Hall: FC Blau-Weiß Linz (osztrák I.) 0-2-nél félbeszakadt

Július 22., szombat, 18.00, Diósgyőr, DVTK Stadion: Kosice (szlovák I.) 0-1

 

MTK

Június 24., szombat: Kaposvár (NB III) 4-1

Június 28., szerda, 11.00, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia: Iváncsa (NB III) 11-0

Július 1., szombat, 11.00, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia: Soroksár (NB II) 3-1

július 3.-12.: szlovéniai edzőtábor, Kranjska Gora

Július 5., szerda, Ljubljana: Hajduk Split (horvát I.) 1-3

Július 7., péntek, Kranjska Gora: NK Bravo (szlovén I.) 0-2

Július 8., szombat, Kranjska Gora: Cukaricki (szerb I.) 2-1

Július 12., szerda, Celja: NK Celje (szlovén I.) 2-2

Július 19., szerda, 10.00, Új Hidegkuti Nándor Stadion, zárt kapus: Vasas (NB II) 2-1

Július 22., szombat, 17:00, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia: Kazincbarcika (NB II.) 4-0

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fehérvár
Szabó Levente
A tavaszt a DVTK-nál töltött Vidi-csatár, Szabó Levente iránt német, holland és svájci csapatok is érdeklődtek. A hírek szerint a 24 éves játékos végül Németországban folytathatja. (Sportál)
Fradi
Dionisi másnak is kell
A 44 éves olasz szakember nemcsak a zöld-fehéreknél, hanem az olasz élvonalban szereplő Cagliarinál is jelölt a kispadra.
ZTE
Velük erősíthetnek
Két Budafok-játékossal, a kapus Gundel-Takács Bencével és a középpályás Csonka Andrással erősíthet a ZTE. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz