Fotó: Fortuna Düsseldorf Twitter

Felkészülés: Ötöt kapott a Puskás Akadémia, ráadásul súlyosan megsérülhetett egy alapembere

A német másodosztály élcsapata sima meccsen verte Hornyák Zsolt csapatát. Komáromi György térdsérülést szenvedett.
Budai László 2023. július 17., hétfő 19:46
Szerző: Budai László 2023. július 17., hétfő 19:46

Magabiztos győzelmet aratott a Bundesliga 2-ben szereplő Fortuna Düsseldorf a Puskás Akadémia elleni hétfői edzőmérkőzésen. A németek Iyoha találatával már a szünet előtt megszerezték a vezetést, majd a második játékrészben még Gavory, Neto, Siebert és Hoffmann is eredményes volt, így a tavaly a német második vonal negyedik helyén végzett Fortuna 5-0-ra győzött.

Ráadásul a felcsútiak egyik alapembere, Komáromi György a hajrában térdsérülést szenvedett, és hordágyon kellett őt levinni.

Felkészülési mérkőzés

Fortuna Düsseldorf-Puskás Akadémia 5-0 (Iyoha 38., Gavory 53., Neto 60., Siebert 71., Hoffmann 80.)

Puskás Akadémia: Markek - Stronati, Golla, Batik, Szolnoki - Brandon, Plsek, Colley - Slagveer, Kern, Favorov

A Charlton az elmúlt hetekben gyakran hangoztatta, hogy hiába kötött előszerződést a Vidivel George Dobson, megpróbálják megtartani a csapatkapitányt. Nem sikerült.