A-csoport:

Június 14., csütörtök:

Oroszország – Szaúd-Arábia 5-0

 

Június 15., péntek:

Egyiptom – Uruguay 0-1

 

Június 19., kedd:

20:00: Oroszország – Egyiptom 3-1 (Szentpétervár)

 

Június 20., szerda:

17:00: Uruguay – Szaúd-Arábia (Rosztov)

 

Június 25., hétfő:

16:00: Uruguay – Oroszország (Szamara)

16:00: Szaúd-Arábia – Egyiptom (Volgográd)

 

B-csoport:

Június 15., péntek:

17:00: Marokkó – Irán 0-1

20:00: Portugália – Spanyolország 3-3 (Szocsi)

 

Június 20., szerda:

14:00: Portugália-Marokkó 1-0 (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

20:00: Irán-Spanyolország (Kazany)

 

Június 25., hétfő:

20:00: Spanyolország-Marokkó (Kalinyingrád)

20:00: Irán-Portugália (Szaranszk)

 

C-csoport:

Június 16., szombat:

12:00: Franciaország – Ausztrália 2-1 (Kazany)

18:00: Peru-Dánia 0-1 (Szaranszk)

 

Június 21., csütörtök:

14:00: Dánia-Ausztrália 1-1 (Szamara)

17:00: Franciaország-Peru 1-0 (Jekatyerinburg)

 

Június 26., kedd:

16:00: Dánia-Franciaország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

16:00: Ausztrália-Peru (Szocsi)

 

D-csoport:

Június 16., szombat:

15:00: Argentína-Izland 1-1 (Moszkva, Szpartak Stadion)

21:00: Horvátország-Nigéria 2-0 (Kalinyingrád)

 

Június 21., csütörtök:

20:00: Argentína-Horvátország 0-3 (Nyizsnyij Novgorod)

 

Június 22., péntek:

14:00 Brazília – Costa Rica 2-0 (Szentpétervár)

17:00: Nigéria-Izland  2-0 (Volgográd)

20:00 Szerbia-Svájc 1-2 (Kalinyingrád)

 

Június 26., kedd:

20:00: Izland – Horvátország (Rosztov)

20:00: Nigéria – Argentína (Szentpétervár)

 

E-csoport:

Június 17., vasárnap:

14:00: Costa Rica – Szerbia 0-1

20:00: Brazília – Svájc 1-1

 

Június 22., péntek:

14:00: Brazília – Costa Rica (Szentpétervár)

20:00: Szerbia – Svájc (Kalinyingrád)

 

Június 27., szerda:

20:00: Szerbia – Brazília (Moszkva, Szpartak Stadion)

20:00: Svájc – Costa Rica (Nyizsnyij Novgorod)

 

F-csoport:

Június 17., vasárnap:

17:00: Németország – Mexikó 0-1

 

Június 18., hétfő:

14:00: Svédország – Koreai Köztársaság 1-0 (Nyizsnyij Novgorod)

 

Június 23., szombat:

14:00: Belgium-Tunézia 5-2 (Moszkva)

17:00: Németország-Svédország (Szocsi)

20:00: Koreai Köztársaság – Mexikó (Rosztov)

 

Június 27., szerda:

16:00: Mexikó-Svédország (Jekatyerinburg)

16:00: Koreai Köztársaság – Németország, (Kazany)

 

G-csoport:

Június 18., hétfő:

17:00: Belgium – Panama 3-0 (Szocsi)

20:00: Tunézia-Anglia 1-2 (Volgográd)

 

Június 23., szombat:

14:00: Belgium-Tunézia (Moszkva, Szpartak Stadion)

 

Június 24., vasárnap:

14:00: Anglia-Panama (Nyizsnyij Novgorod)

 

Június 28., csütörtök:

20:00: Anglia-Belgium (Kalinyingrád)

20:00: Panama-Tunézia (Szaranszk)

 

H-csoport:

Június 19., kedd:

14:00: Lengyelország – Szenegál 1-2 (Moszkva, Szpartak Stadion)

17:00: Kolumbia – Japán 1-2 (Szaranszk)

 

Június 24., vasárnap:

17:00: Japán – Szenegál (Jekatyerinburg)

20:00: Lengyelország – Kolumbia (Kazany)

 

Június 28., csütörtök:

16:00: Szenegál – Kolumbia (Szamara)

16:00: Japán – Lengyelország (Volgográd)

 

Nyolcaddöntők:

Június 30., szombat:

16:00: C1 – D2 (Kazany)

20:00: A1 – B2 (Szocsi)

 

Július 1., vasárnap:

16:00: B1 – A2 (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

20:00: D1 – C2 (Nyizsnyij Novgorod)

 

Július 2., hétfő:

16:00: E1 – F2 (Szamara)

20:00: G1 – H2 (Rosztov)

 

Július 3., kedd.:

16:00: F1 – E2 (Szentpétervár)

20:00: H1 – G2 (Moszkva, Szpartak Stadion)

 

Negyeddöntők:

Július 6., péntek:

16:00: A1/B2 – C1/D2 (Nyizsnyij Novgorod) (1.)

20:00: E1/F2 – G1/H2 (Kazany) (2.)

 

Július 7., szombat:

16:00: F1/E2 – H1/G2 (Szamara) (3.)

20:00: B1/A2 – D1/C2 (Szocsi) (4.)

 

Elődöntők:

Július 10., kedd:

20:00: 1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese (Szentpétervár)

 

Július 11., szerda:

20:00: 4. negyeddöntő győztese – 3. negyeddöntő győztese (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

 

A 3. helyért:

Július 14., szombat:

16:00: Az elődöntő vesztesei (Szentpétervár)

 

Döntő:

Július 15., vasárnap:

17:00: Az elődöntő győztesei (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)