NB I-ES EDZŐMECCSEK, A KÖVETKEZŐ NAPOK PROGRAMJA

Június 19. (szerda):

Ferencváros – Mura (szlovén 1.), Ausztria

Június 22. (szombat):

MOL Vidi FC – Ahmat Groznij (orosz), Ausztria

EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(a sorrendet a 2018/19-es idényben elért helyezés alapján határoztuk meg)

FTC

Június 11. (kedd), Ausztria: Sampion Celje 9-0

Június 15. (szombat), Ausztria: NK Celje 2-0

Június 19. (szerda), Ausztria: Mura (szlovén I.)

Június 27. (csütörtök), Ausztria: Ferencváros – CSZKA Szófia (bolgár I.)

Június 30. (vasárnap), Ausztria: Ferencváros – FK Pribram (cseh I.)

Július 1. (hétfő), Ausztria: Ferencváros – U. Craiova (román I.)

Június ??., Ausztria: Ferencváros – Atletico Bragantino (brazil II.)

MOL VIDI FC

Június 22. (szombat), Ausztria: Ahmat Groznij (orosz)

Június 26. (szerda), Ausztria: Wolfsberger (osztrák)

Június 27. (csütörtök), Ausztria: Baník Ostrava (cseh I.)

DVSC

Június 26. (szerda), Pallag: FK Minaj (ukrán II.)

Június 29. (szombat), Pallag: DVTK (NB I)

Június 29. (szombat), Pallag: Vác (NB II)

Július 4.  (csütörtök), Pallag: MFK Michalovce (szlovák I.), 2 meccs

Július 13/14. (szombat/vasárnap), Pallag: Békéscsaba (NB II)

Július 20/21. (szombat/vasárnap), Pallag: Kazincbarcika (NB II)

Július 27. (szombat), Pallag: Kisvárda (NB I), amennyiben az NB I első 4-5 fordulójában nem sorsolják össze a két csapatot

HONVÉD

Június 26. (szerda), Kirchdorf in Tirol: FC Wacker Innsbruck (osztrák I.)

Június 29. (szombat): Kirchdorf in Tirol: Zenit Szentpétervár (orosz I.)

Július 1. (hétfő), Kirchdorf in Tirol: Royal Exel Mouscron (belga I.)

Július 3. (szerda), Kirchdorf in Tirol: Red Bull Brasil

Július ??., Kirchdorf in Tirol:  Atletico Bragantino (brazil II.)

ÚJPEST

Július 5. (péntek), a helyszín még kérdéses: ETO FC Győr (NB II)

Július 11. (csütörtök), a helyszín még kérdéses: FC Ajka (NB II)

Július 15. (hétfő): szervezés alatt

Július 19. (csütörtök), DVTK Stadion: Diósgyőr (NB I)

Július 27. (szombat), a helyszín még kérdéses: MTK Budapest (NB II)

MEZŐKÖVESD

A klub egyelőre nem ismertette hivatalosan felkészülési programját.

PUSKÁS AKADÉMIA

A klub egyelőre nem ismertette hivatalosan felkészülési programját.

PAKS

A klub egyelőre nem ismertette hivatalosan felkészülési programját.

KISVÁRDA

Július 3. (szerda), 17.00: Kisvárda Master Good–FC Minaj (ukrán II. osztály)

Július 6. (szombat): Kisvárda Master Good–Vác (NB II) – a helyszín és a pontos időpont még egyeztetés alatt

Július 10. (szerda): Kisvárda Master Good–Nyíregyháza Spartacus (NB II) – a helyszín és a pontos időpont még egyeztetés alatt

Július 13. (szombat): Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK – a kezdési időpont még egyeztetés alatt

Július 17. (szerda): Kaposvár–Kisvárda Master Good – Budapesten a pontos helyszín és a pontos időpont még egyeztetés alatt

Július 20. (szombat), Budapest, Illovszky-stadion. 19.00: Vasas (NB II)–Kisvárda Master Good

Július 27. (szombat): Kisvárda Master Good–Balmazújváros (NB II) és Kisvárda Master Good–DVSC – a kezdési időpontok egyeztetés alatt.

A DVSC elleni meccset akkor játsszák le, ha a két csapat a bajnokság első öt fordulójában nem találkozik egymással.

DIÓSGYŐR

Június 29. (szombat), Pallag: DVSC (NB I)

Július 3. (szerda), helyszín még kérdéses: Békéscsaba (NB II))

Július 6. (szombat), helyszín még kérdéses: ŽP Šport Podbrezová (szlovák I.)

Július 10. (szerda), helyszín még kérdéses: FK Poprad (szlovák I.)

Július 13. (szombat), Várkerti Stadion: Soroksár (NB II)

Július 17. (szerda): Kisvárda (NB I)

Július 19. (péntek), DVTK Stadion: Újpest (NB I)

Július 27. (szombat): Vác FC (NB II)

ZTE

A klub egyelőre nem ismertette hivatalosan felkészülési programját.

KAPOSVÁR

Június 28. (péntek), Slaven Belupo (horvát I.)

Július 2. (kedd), Nafta Lendava (szlovén II.)

jJlius 5. (péntek), Ural Jekatyeringburg (orosz I.)

Július 10. (szerda), HNK Gorica (horvát I.)

Július 13. (szombat), Soroksár (NB II)

Július 17. (szerda), Kisvárda (NB I)

Július 19. (péntek), Király Kupa – Szombathely

Július 27. (szombat), Vác (NB II)