EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(a sorrendet a 2019/20-as idényben elért helyezés alapján határoztuk meg)

FTC

július 21. (kedd): Haladás 2-2

július 22. (szerda): MFK Frydek-Místek 9-0

július 26. (vasárnap): NK Brezice 4-0

július 27. (hétfő): NK Drava Ptuj 2-2

augusztus 4. (kedd): NK Tabor Sezana 1-1

augusztus 5. (szerda), 17:00, Radenci: NK Koper 2-0

augusztus 8. (szombat), 17:00, Bad Radkersburg: Sturm Graz 1-0

augusztus 9. (vasárnap), 17:00, Wolfsberg: Sparta Praha – elmaradt

MOL FEHÉRVÁR FC

július 25. (szombat): Haladás 0-0

július 28. (kedd): Slovan Bratislava 2-2

augusztus 1. (szombat): NS Mura 1-1

augusztus 4. (kedd): NK Nafta Lendava 2-2

augusztus 8. (szombat), 10:00, MOL Aréna Sóstó: Újpest 1-0

augusztus 8. (szombat), 17:45, Thermen Arena Frauenkirchen: Slavia Praha – zárt kapuk mögött 1-3

PUSKÁS AKADÉMIA

július 22. (szerda), 18:00, Pancho Aréna: Topolya 1-0

július 25. (szombat), 11:00, Pancho Aréna: Soroksár 0-1

augusztus 1. (szombat),17:30, Pancho Aréna: Slovan Bratislava 1-2

augusztus 8. (szombat), 18:00, Pancho Aréna: NK Osijek 2-1

MEZŐKÖVESD

július 25. (szombat): DEAC 2-1

augusztus 2. (vasárnap), 15:00, Nagymihály:: MFK Zemplín Michalovce 0-1

augusztus 8. (szombat) 17:30, Mezőkövesd: Kisvárda 1-1

HONVÉD

július 22. (szerda), 17:00, Ajka: Ajka 2-2

július 25. (szombat), ETO Park: MSK Zilina – zárt kapuk mögött 4-2

július 29. (szerda), 19:00, ETO Park: BFC Siófok – zárt kapuk mögött 0-3

augusztus 1. (szombat), 17:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Paksi FC – zárt kapuk mögött 2-1

augusztus 8. (szombat), 17:00, ETO Park: Banik Ostrava – zárt kapuk mögött 1-2

ÚJPEST

július 18. (szombat): Honvéd II 0-2

július 25. (szombat): Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2-0

augusztus 1. (szombat), 15:00, Szusza Ferenc Stadion: DVTK 1-1

augusztus 8. (szombat), 10:00, MOL Aréna Sóstó: MOL Fehérvár FC 0-1

augusztus 8. (szombat), 17:00 Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest 3-4

ZTE FC

július 25. (szombat),ETO Park, 11:00: ETO FC Győr 3-1

július 28. (kedd), Ammochostos Stadium, 20:00: Nea Salamina 0-0

július 30. (csütörtök), GSP Stadion, 20:00: Omonia Nicosia 1-0

augusztus 5. (szerda), 18:00, Zalaegerszeg: NS Mura 0-1

augusztus 8. (szombat) 18:00, ZTE Aréna: NK Osijek 2-0 (Könyves 18., 70.)

KISVÁRDA

július 18. (szombat), 17:00, Kállósemjén: Kállósemjén 10-0

július 22. (szerda), 18:00, Kisvárda: Kazincbarcika 2-0

július 25. (szombat), 17:30, Pallag: DVSC (NB II) 1-1

július 29. (szerda), 16:30, Fővárosi Vízművek: Zlate Moravce 2-0

augusztus 1. (szombat), 18:00, Kisvárda: MFK Ruzomberok 1-0

augusztus 5. (szerda), 17:00, Szusza Ferenc Stadion: Újpest – elmaradt

augusztus 8. (szombat), 17:30, Mezőkövesd Városi Stadion: Mezőkövesd 1-1

DVTK

július 21. (kedd), 17:00, DVTK Edzőközpont: DVTK II 6-0

július 25. (szombat), 18:00, DVTK Stadion: FC Košice 1-1

augusztus 1. (szombat), 15:00, Szusza Ferenc Stadion: Újpest 1-1

augusztus 8. (szombat), 11:00, Üllő: Paksi FC 1-1

PAKSI FC

július 18. (szombat), 11:00, Kaposvár: Kaposvár 3-0

július 22. (szerda), 17:00, Paks: Dorogi FC 4-0

július 25. (szombat), 10:00, Paks: Budaörs 4-0

július 25. (szombat), 12:30, Paks: PMFC 4-1

augusztus 1. (szombat), 17:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – zárt kapuk mögött 1-2

augusztus 8. (szombat), 11:00, Üllő: DVTK 1-1

MTK BUDAPEST

július 15. (szerda), 15:00, Salgótarjáni úti edzőpálya: III. kerületi TVE 5-1

július 18. (szombat), 15:00, Kranjska Gora: NK Brezice 8-0

július 18. (szombat), 18:00, Kranjska Gora: NK Radomlje 4-0

július 21. (kedd), 17:00, Kranjska Gora: Budafok 3-2

július 25. (szombat), 18:00, Kranjska Gora: Koper 2-1

augusztus 1. (szombat), 17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: SKF Sered 2-0

augusztus 8. (szombat), 17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: Újpest 4-3

BUDAFOK

július 4. (szombat), 11:30, Halásztelek: Pécsi MFC 2-0

július 8. (szerda), 17:00, Lipót: Gyirmót 1-1

július 11. (szombat), 11:00, Lipót: ETO FC Győr 2-0

július 17. (péntek), 18:00, Kranjska Gora: NK Roltek Dob 5-1

július 21. (kedd): MTK Budapest 2-3

július 23. (csütörtök), 18:00, Kranjska Gora: NK Jadran Dekani 3-0

július 25. (szombat), 18:00, Kranjska Gora: NK Radomlje 4-0

július 27. (hétfő), 17:30, Kranjska Gora: Koper 2-3

augusztus 5. (szerda), 18:00, Pancho Aréna: NK Osijek 1-1

A KORÁBBI NAPOK EREDMÉNYEI

Augusztus 9. (vasárnap)

17:00, Wolfsberg: Sparta Praha – Ferencváros – elmaradt

Augusztus 8. (szombat)

10:00, MOL Aréna Sóstó: MOL Fehérvár FC – Újpest 1-0

11:00, Üllő: DVTK – Paksi FC 1-1

17:00, ETO Park: Honvéd – Banik Ostrava – zárt kapuk mögött 1-2

17:00, Bad Radkersburg: Sturm Graz – Ferencváros 0-1

17:00 Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest – Újpest 4-3

17:30: Mezőkövesd, Városi Stadion: Mezőkövesd- Kisvárda 1-1

17:45, Thermen Arena Frauenkirchen: Slavia Praha – MOL Fehérvár FC 3-1

18:00, ZTE Aréna: ZTE FC – NK Osijek 2-0 (Könyves 18., 70.)

18:00, Pancho Aréna: Puskás Akadémia – NK Osijek 3-1

Augusztus 5. (szerda)

17:00, Radenci: NK Koper – Ferencváros 0-2

17:00, Szusza Ferenc Stadion: Újpest – Kisvárda – elmaradt

18:00, Zalaegerszeg: ZTE FC – NS Mura 0-1

18:00, Pancho Aréna: Budafok – NK Osijek 1-1

Augusztus 4. (kedd)

17:00: NK Tabor Sezana – Ferencváros 1-1

17:30, NK Nafta Lendava – MOL Fehérvár FC 2-2

Augusztus 2. (vasárnap)

15:00, Nagymihály (3×45 perc): MFK Zemplin Michalovce – Mezőkövesd  1-0

Augusztus 1. (szombat)

15:00, Szusza Ferenc Stadion: Újpest – DVTK 1-1

18:00, Haladás Sportkomplexum: MOL Fehérvár FC – NS Mura 1-1

17:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – Paks – zárt kapuk mögött 2-1

17:00, Kisvárda: Kisvárda – MFK Ruzomberok 1-0

17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest – SKF Sered 2-0

17:30, Pancho Aréna: Puskás Akadémia – Slovan Bratislava 1-2

Július 30. (csütörtök)

20:00, GSP Stadion: Omonia Nicosia – ZTE FC 0-1

Július 29. (szerda)

19:00, ETO Park: Honvéd – BFC Siófok – zárt kapuk mögött 0-3

16:30, Fővárosi Vízművek: Kisvárda – Zlate Moravce 2-0

Július 28. (kedd)

17:30, Pozsony: Slovan Bratislava – MOL Fehérvár FC 2-2

20:00, Ammochostos Stadium: Nea Salamina – ZTE FC 0-0

Július 27. (hétfő)

11:00, Bad Radkersburg: Ferencváros – NK Drava Ptuj 2-2

17:30, Kranjska Gora: Budafok – Koper 2-3

Július 26. (vasárnap)

17:00, Bad Radkersburg: NK Brezice – Ferencváros 0-4

Július 25. (szombat)

10:00, Paks: Paksi FC – Budaörs 4-0

10:30, Mezőkövesd: Mezőkövesd – DEAC 2-1

11:00, ETO Stadion: ETO FC Győr – ZTE 1-3

11:00, Pancho Aréna: Puskás Akadémia – Soroksár 0-1

12:30, Paks: Paksi FC – PMFC 4-1

17:30, Pallag: DVSC – Kisvárda 1-1

18:00, DVTK Stadion: DVTK – FC Košice 1-1

18:00, Szeged: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Újpest 0-2

18:00, Szlovénia: MTK Budapest-FC Koper 2-1 

18:00, Szlovénia: Radomlje-Budafok 0-4

19:00, ETO Park: Honvéd – MSK Zilina – zárt kapuk mögött 4-2

19:00, Haladás Sportkomplexum: Haladás – MOL Fehérvár FC 0-0

Július 23. (csütörtök)

18:00, Kranjska Gora: Budafok – NK Jadran Dekani 3-0

Július 22. (szerda)

15:30, Bad Radkersburg: Ferencváros – MFK Frydek-Místek 9-0

17:00, Paks: Paksi FC – Dorogi FC 4-0

18:00, Pancho Aréna: Puskás Akadémia – Topolya 1-0

18:00, Kisvárda: Kisvárda – Kazincbarcika 2-0

19:00, Ajka: Ajka – Honvéd 2-2

Július 21. (kedd)

17:00, DVTK Edzőközpont: DVTK – DVTK II 6-0

17:00, Bad Radkersburg: Ferencváros – Haladás 2-2 

17:00, Kranjska Gora (2×60 perc): Budafok – MTK Budapest 2-3

Július 18. (szombat)

17:00, Kállósemjén: Kállósemjén – Kisvárda 0-10

11:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Újpest – Honvéd II 0-2

11:00, Kaposvár: Kaposvár – Paks 0-3

15:00, Kranjska Gora: NK Brezice – MTK Budapest 0-8

18:00, Kranjska Gora: NK Radomlje – MTK Budapest 0-4

Július 17. (péntek)

18:00, Kranjska Gora: Budafok – NK Roltek Dob 5-1

Július 15. (szerda)

15:00 Salgótarjáni úti edzőpálya: MTK Budapest – III. Kerületi TVE 5-1

Július 11. (szombat)

11:00, Lipót: Budafok – ETO FC Győr 2-0

Július 8. (szerda)

17:00, Lipót: Budafok – Gyirmót 1-1

Július 4. (szombat)

11:30, Halásztelek: Budafok – Pécsi MFC 2-0