Felkészülés: Nyert a Puskás és a Kisvárda, döntetlent játszott a Honvéd

A Kisvárda a Kazincbarcikát, a Puskás Akadémia a Topolyát győzte le, míg a Honvéd ikszelt az Ajkával.
Privacsek András 2020. július 22., szerda 21:07
Szerző: Privacsek András 2020. július 22., szerda 21:07

A 19. percben Viana lövését blokkolták, de a csatár a labda után ment, jobbról, az alapvonalról középre adott, Cukalasz pedig 6 méterről a kapu bal oldalába fejelte a labdát - olvasható a kisvardafc.hu-n.

Az 54. percben Riznicsenko lőtt kapura a tizenhatos sarkától, és hatalmas gólt ragasztott a jobb felső sarokba

Kisvárda - Kazincbarcika 2-0 (Cukalasz 19., Riznicenko 54.)

Kisvárda, 1. félidő: Dombó – Melnyik, Ene, Rubus, Lakatos Cs. – Lucas, Karaszjuk – Hej, Cukalasz, Kovácsréti – Viana.

2. félidő: Odincov –Czene, Ene, Avetiszjan, Baranyai Á. – Szimovics, Szőr – Himics, Cukalasz, Riznicsenko – Jelena

A 31. percben egy gyors Puskás-támadás végén David Vanecek készítette le remekül a labdát Kiss Tamásnak, aki kirobbant a védők közül, és egy pazar sprint után mintegy tizenkét méterről a hosszú sarokba lőtt - írja a pfla.hu.

Puskás Akadémia - Topolya 1-0 (Kiss 31.)

PAFC: Tóth B. (Auerbach, 46.) – Szolnoki, Meissner (Deutsch L., 46.), Spandler (Hadzsiev, 46.), Nagy Zs.  – Nunes (Komáromi, 46.), Urblík (Favorov, 46.), Van Nieff (Mim, 46.), Knezevic (Plsek, 46.) – Kiss T., Vanecek.

A Honvéd szűk félóra után már 2-0-ra vezetett, az Ajka azonban a szünetig szépített, majd a második félidő elején Kálnoki-Kis hibáját követően egyenlített az NB II-es csapat.

Ajka - Honvéd 2-2 (Rétyi (44., Csizmadia Z. 56., ill. Kesztyűs 11., Tóth-Gábor 28.)

Honvéd, 1. félidő: Tujvel – Buna, Kamber, Lovric, Uzoma – Sani, Hidi, Gazdag, Kesztyűs – Tóth-Gábor, Ugrai

2. félidő: Megyeri – Mezghrani, Kálnoki-Kis, Szabó A., Aliji – Cipf, Bocskay, Zsótér, László D. – Thierry, Moutari

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)