Edzőmeccsek: 0-2-ről állt fel a Vidi a Slovan ellen - videó

2-2-s döntetlent játszott a Slovan Bratislava és a MOL Fehérvár Pozsonyban, a két csapat keddi felkészülési mérkőzésén.
Dudás Gábor 2020. július 28., kedd 19:25
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 28., kedd 19:25

Alig négy perc alatt kétgólos hátrányba került a MOL Fehérvár a pozsonyi Téglamezőn, méghozzá két szabadrúgást követően. Előbb Strelec beívelését fejelte De Marco a kapuba az ötösről, majd a 26. percben Medved 25 méterről tekert a bal alsóba egy újabb pontrúgásból.

Újabb öt perc elteltével, egy komoly kakaskodást (egy hazai szabálytalanság váltotta ki) követően szépített a Vidi: Houri szabadrúgása után Stopira fejelt 8 méterről gólt.

A 63. percben pedig jött az egyenlítés is, ekkor Petrjak passza után Funsho tolt kettőt a labdán, majd 14 méterről lőtt, Sulla beleütött a labdába, de védeni már nem tudott.

A 90. percben megint feszültté vált a helyzet a pályán, ismét egymásnak ugrottak a játékosok, a bíró pedig le is fújta a 2-2-re végződő találkozót.

Felkészülési mérkőzés, Pozsony:

Slovan Bratislava - MOL Fehérvár FC 2-2 (De Marco 22., Medved 26., ill. Stopira 31., Funsho 63.)

Fehérvár, I. félidő: Kovácsik - Bolla, Musliu, Stopira, Hangya - Nikolov, Pátkai - Nego, Houri, Petrjak - Zivzivadze

Fehérvár, II. félidő: Kovácsik - Fiola, Vágó, Rus, Hangya - Nikolov, Houri - Funsho, Hodzic, Petrjak - Nikolics

Slovan: Sulla – Medvedev, Abena, Bozikov (Apau, 76.), Vernon – Rabiu, de Kamps (Petrák, 76.) – Cavric (Daniel, 76.), Strelec (Holman, 68.), Ratao – Medved