EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(a sorrendet a 2020/21-es idényben elért helyezés alapján határoztuk meg)

FTC

június 20. (vasárnap), 17:00, Leogang: Legia Varsó 2-0

június 23. (szerda), 16:00, Kufstein: Ludogorec 3-1

június 25. (péntek), 18:00, Németország: SV Heimstetten 5-0

június 30. (szerda), 18:00, Groupama Aréna: DAC 1-0

július 9. (péntek), 17:00, Balatonalmádi: Balatonalmádi SE 14-0

Június 16-26. között a németországi Grassauban edzőtáboroztak.

PUSKÁS AKADÉMIA

június 19. (szombat), 17:00, Pasching: FC Juniors Oberösterreich 5-0

június 22. (kedd), 18:00, Ottensheim: CFR Cluj 1-0

június 25. (péntek), Ottensheim: NK Aluminij 1-0

július 1. (csütörtök), 18:00, Pancho Aréna: Spartak Trnava 2-0

Június 14 és 26. között az ausztriai Aigen im Mühlkreisban edzőtáboroztak.

MOL FEHÉRVÁR FC

június 6. (vasárnap), 15:00, Ercsi: Ercsi Kinizsi SE 1-0

június 10. (csütörtök), 17:00, MOL Aréna: Sárosd Kronos Sport 12-0

június 17. (csütörtök), 17:30, Rohrbach: SV Lafnitz 2-1

június 20. (vasárnap), 11:00, Sportplatz Eggendorf: FC Orenburg 0-2

június 24. (csütörtök), 17:00, Waldstadion Dietersdorf: Rostov 2-2

július 1. (csütörtök), 18:00, Muraszentmárton: NK Osijek 1-1

július 9. (péntek), 11:30, MOL Aréna Sóstó edzőpálya: Szentlőrinc 2-2 – zárt kapuk mögött

július 23. (péntek), 17:00, MOL Aréna Sóstó edzőpálya: Kazincbarcika 7-0 – zárt kapuk mögött

Június 15 és 24. között az ausztriai Bad Waltersfordban edzőtáboroztak.

PAKSI FC

június 30. (szerda), 18:00, Paks: III. Kerületi TVE 7-2

június 3. (szombat), 11:00, Paks: PMFC 5-2

július 7. (szerda), 17:00, Paks: Budaörs 5-0

július 11. (vasárnap), 10:00, Zrece: Hermannstadt B 1-1

július 11. (vasárnap), 17:30, Rogla: Hermannstadt A 4-0

július 14. (szerda), 17:00, Zrece: FK Zeljeznicar 2-2

július 15. (csütörtök), 17:00, Zrece: 1. FC Slovácko 1-2

július 17. (szombat), 17:00, Slovenske Konjice: NK Rogaska 7-2

július 24. (szombat), 11:00 Paks: Budafoki MTE 2-0

Július 10 és 17. között a szlovéniai Zrecében edzőtáboroznak.

KISVÁRDA

június 26. (szombat), 11:00, Kazincbarcika: Kazincbarcika 3-1

június 30. (szerda), 18:00, Békéscsaba: Békéscsaba 1-2

július 3. (szombat), 11:00, Diósgyőr: DVTK 2-3

július 8. (csütörtök), 18:00, Jennersdorf: Arges Pitesti 2-2

július 12. (hétfő), 18:00, Bad Blumau: Rostov 2-1

július 15. (csütörtök), 18:00, Söchau: Maccabbi Petah Tikva 3-2

július 24. (szombat), 17:00, Vízművek-pálya: ETO FC Győr 1-1

július 7 és 16. között az ausztriai Jennersdorfban edzőtáboroznak.

ÚJPEST

június 28. (hétfő), 18:00, Grein: CFR Cluj 1-1

június 30. (szerda), 18:00, Sportplatz SV Würth: St. Pölten 1-1

július 2. (péntek), 18:00, Ausztria: FC Voluntari 1-0

július 10. (szombat), 18:00, Szusza Ferenc Stadion: DVTK 1-1

július 15. (csütörtök), 17:00, MOL Aréna: DAC 2-1

július 25. (vasárnap), 17:30, Óbuda: III. Kerületi TVE 2-1

MTK BUDAPEST

június 27. (szombat), 10:00, Lantos Mihály Sportközpont: III. Kerületi TVE 7-2

június 30. (szerda), 10:00, Tatai út: BVSC-Zugló 2-0

július 6. (kedd), 18:00, Szlovénia: NK Bravo 1-1

július 9. (péntek), 18:00, Szlovénia: HNK Rijeka 3-4

július 15. (csütörtök), 18:00, Seeboden: Dinamo Moszkva 2-0

július 16. (péntek), 18:00, Szlovénia: NK Triglav Kranj 1-1

július 23. (péntek), 18:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: Mezőkövesd 3-0

július 23. (péntek), 20:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: Mezőkövesd 1-1

MEZŐKÖVESD

június 18. (péntek), 16:00, Tenk: Tenki TSZSE 13-0

június 26. (szombat), 10:00, Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Hidasnémeti VSC 10-1

június 30. (szerda), 18:30, Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Hajdúszoboszló 4-1

július 3. (szombat), 14:30, Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: FC Minaj 6-0

július 7. (szerda), Mezőkövesd  Városi stadion: Kazincbarcika 3-0

július 10. (szombat), Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Tiszakécske 4-0

július 14. (szerda), Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Tállya 7-0

július 17. (szombat), Mezőkövesd: Diósgyőr: 3-0

július 23. (péntek), 18:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest

július 23. (péntek), 20:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest

ZTE FC

június 30. (szerda), 18:00, Szombathely: Haladás 1-1

július 3. (szombat), Muraszentmárton: NK Osijek 0-0

július 7. (szerda), 14:00, Szlovénia: U Craiova 1948 – a román csapat lemondta a találkozót

július 7. (szerda), 18:00, Kidricevo: Tabor Sezana – ZTE FC 4-1

július 10. (szombat), 11:00, Révész Géza utcai stadion: Siófok  4-2 – 2×60 perc – zárt kapuk mögött

július 13. (szerda), 17:00: NK Rogaska 2-1

július 16. (péntek), 11:00, Ptuj: Drava Ptuj 3-0

július 24. (szombat), 19:00, Zalaegerszeg: AEK Larnaca 0-0

július 12 és 16 között a szlovéniai Roglában edzőtáboroznak, a tervek szerint két edzőmeccset játszanak

HONVÉD

június 26. (szombat), 10:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: FC Ajka 1-0 – zárt kapuk mögött

június 30. (szerda),10:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Budaörs 4-1

július 3. (szombat), 10:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Vasas 7-2 – 2×60 perc

július 7. (szerda), 16:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: SKF Sered 1-1

július 14. (szerda), 11:00, Bad Loipersdorf: Drava Ptuj – zárt kapuk mögött 5-0

július 14. (szerda), 17:30, Bad Loipersdorf: Pribram – 3-5 – zárt kapuk mögött

július 17. (szombat), 11:00, Rostov – 1-0

július 17. (szombat), 17:30: Ettifaq – zárt kapuk mögött – a pályák használhatatlansága miatt elmaradt a meccs.

július 24. (szombat), 20:00, Új Bozsik Aréna: Villarreal B – stadionavató 0-0

Július 11 és 18. között az ausztriai loipersdorfban edzőtáboroznak.

DVSC

július 3. (szombat), 18:00, Pallag: Tiszakécske 3-1

július 10. (szombat), 17:00, Telki: Budafok 3-1

július 14. (szerda), 14:00, Telki: Soroksár 4-1 – 2×50 perc

július 17. (szombat), 17:00, Telki: Vasas 3-0 – 2×45+30 perc

július 25. (szombat), 19:00, Frosinone: AS Roma 2-5

GYIRMÓT

június 26. (szombat), Abda: Abda SC-VVFK-Bau 1-6

június 29. (kedd), 17:00, Wiener Neudorf: Orenburg 1-2

július 3. (szombat), 11:00, Alcufer Stadion: III. Kerületi TVE 1-0

július 7. (szerda), 10:30, Alcufer Stadion: Haladás 1-0

július 9. (péntek). 11:00, Alcufer Stadion: Szolnok 0-0

július 14. (szerda), 11:00 NTC Senec Stadion: Inter Bratislava 5-0

július 10. (szombat),11:00, Alcufer Stadion: Ajka 2-1

július 23. (péntek), 17:00, Ausztria: Al Fateh SC 3-1

Július 19. és 24. között Ausztriában edzőtáboroznak.

A KORÁBBI NAPOK EREDMÉNYEI

Július 25. (vasárnap):

17:30, Óbuda: III. Kerületi TVE – Újpest 1-2

19:00, Frosinone: AS Roma – DVSC 5-2

Július 24. (szombat):

11:00, Paks: Paksi FC – Budafoki MTE 2-0

17:00, Vízművek-pálya, ETO FC Győr – Kisvárda 1-1

19:00, Zalaegerszeg: ZTE FC – AEK Larnaca 0-0

20:00, Új Bozsik Aréna: Honvéd – Villarreal B 0-0

Július 23. (péntek):

17:00, Ausztria: Al Fateh SC – Gyirmót 1-3

17:00, MOL Aréna Sóstó edzőpálya: MOL Fehérvár FC-Kazincbarcika 7-0 – zárt kapuk mögött

18:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest – Mezőkövesd 3-0

20:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest – Mezőkövesd 1-1

Július 17. (szombat):

10:30, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Diósgyőr (NB II) 3-0

10:30, Szlovénia: Paksi FC-NK Rogaska 7-2

11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót – Ajka (NB II) 2-1

11:00, Bad Loipersdorf: Honvéd – Rosztov (orosz I.) 1-0

17:00, Telki: Debreceni VSC – Vasas (NB II) 3-0 – 2×45+30 perc

18:00, Bad Loipersdorf: Honvéd -Ettifaq (szaúdi I.) – a pályák használhatatlansága miatt elmaradt a meccs.

Július 16. (péntek):

11:00, Ptuj: ZTE FC – Drava Ptuj 3-0

18:00, Szlovénia: NK Triglav Kranj – MTK Budapest 1-1

Július 15. (csütörtök:)

17:00, Zrece: 1. Paksi FC – FC Slovácko 1-2

17:00, MOL Aréna: DAC – Újpest 2-1

18:00, Seeboden: Dinamo Moszkva – MTK Budapest 0-2

18:00, Söchau: Kisvárda – Maccabbi Petah Tikva 3-2

Július 14. (szerda):

11:00, NTC Senec Stadion: Gyirmót – Inter Bratislava 5-0

11:00, Bad Loipersdorf: Honvéd – Drava Ptuj 5-0

14:00, Telki: DVSC – Soroksár 4-1 – 2×50 perc

17:00, Zrece: Zeljeznicar – Paksi FC 2-2

17:00, Bad Loipersdorf: Honvéd – Pribram 3-5

18:30, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Tállya (NB III) 7-0

Július 12. (hétfő):

18:00, Bad Blumau: Kisvárda – Rosztov 2-1

Július 11. (vasárnap)

10:00, Zrece: Paks-Hermannstadt B 1-1

17:30, Rogla: Paks-Hermannstadt A 4-0 (Sajbán 8., Ádám 18., Szendrei 48., 87.)

Július 10. (szombat)

10:00, Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Mezőkövesd – Tiszakécske 4-0

11:00, Révész Géza utcai stadion: Siófok – ZTE FC 2-4 – 2×60 perc – zárt kapuk mögött

17:00, Telki: DVSC – Budafok 3-1

18:00, Szusza Ferenc Stadion: Újpest – DVTK 1-1

Július 9. (péntek)

11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót – Szolnok 0-0

11:30, MOL Aréna Sóstó edzőpálya: MOL Fehérvár FC – Szentlőrinc 2-2

14:00, Szlovénia: HNK Rijeka – MTK Budapest 4-3

17:00, Balatonalmádi: Balatonalmádi SE – Ferencváros 0-14

Július 8. (csütörtök)

18:00, Jennersdorf: Kisvárda – Arges Pitesti 2-2 (Nagy M. 43., Bumba 53., ill. Dumitrascu 11., Honciu 82.)

Július 7. (szerda)

10:30, Alcufer Stadion: Gyirmót – Haladás 1-0 – (Herjeczki 9.)

14:00, Szlovénia: U Craiova 1948 – ZTE FC – a román csapat lemondta a találkozót

16:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – SKF Sered 1-1

17:00, Paks: Paks – Budaörs 5-0

18:00, Kidricevo: Tabor Sezana – ZTE FC 4-1

Mezőkövesd  Városi stadion: Mezőkövesd – Kazincbarcika 3-0

Július 6. (kedd)

18:00, Szlovénia: NK Bravo – MTK Budapest 1-1

Július 3. (szombat)

10:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – Vasas 7-2 – 2×60 perc

11:00, Diósgyőr: DVTK – Kisvárda 3-2

11:00, Muraszentmárton: Osijek – ZTE FC 0-0

11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót – III. Kerületi TVE 1-0

11:00, Paks: Paksi FC – PMFC 5-2

14:30, Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Mezőkövesd – FC Minaj 6-0

18:00, Pallag: DVSC – Tiszakécske 3-1

Július 2. (péntek)

18:00, Ausztria: FC Voluntari – Újpest 0-1

Július 1. (csütörtök)

18:00, Muraszentmárton: NK Osijek – MOL Fehérvár FC 1-1

18:00, Pancho Aréna: Puskás Akadémia – Spartak Trnava 2-0

Június 30. (szerda)

10:00, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – Budaörs 4-1

10:00, Tatai út: MTK Budapest – BVSC Zugló 2-0

18:00, Szombathely: Haladás – ZTE 1-1

18:00, Groupama Aréna: Ferencváros – DAC 1-0

18:00, Békéscsaba: Békéscsaba – Kisvárda 1-2

18:00, Paks: Paksi FC – III. Kerületi TVE 7-2

18:00, Sportplatz SV Würth: St. Pölten – Újpest 1-1

18:30, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Hajdúszoboszló (NB III) 4-1

Június 29. (kedd)

Wiener Neudorf: Orenburg – Gyirmót 1-2

Június 28. (hétfő)

18:00, Grein: Újpest – CFR Cluj 1-1

Június 26. (szombat)

10:00 Lantos Mihály Sportközpont: MTK Budapest – III. Kerületi TVE 7-2

10:00 Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum: Mezőkövesd – Hidasnémeti VSC 10-1

10:00 Honvéd-MFA Utánpótlásközpont: Honvéd – FC Ajka 1-0 – zárt kapuk mögött

11:00, Kazincbarcika: Kazincbarcika – Kisvárda 1-3

Június 25. (péntek)

18:00, Németország: Ferencváros – SV Heimstetten 5-0

Ottensheim: Puskás Akadémia-NK Aluminij 1-0

Június 24. (csütörtök)

17:00, Waldstadion Dietersdorf: FK Rostov – MOL Fehérvár FC 2-2

Június 23. (szerda)

16:00, Kufstein: Ferencváros – Ludogorec 3-1

Június 22. (kedd)

18:00, Ottensheim: Puskás Akadémia-CFR Cluj 1-0

Június 20. (vasárnap)

11:00, Sportplatz Eggendorf: FC Orenburg – MOL Fehévár FC 2-0

17:00, Leogang: Ferencváros – Legia Varsó 2-0

Június 19. (szombat)

17:00, Pasching: Puskás Akadémia-FC Juniors Oberösterreich 5-0

Június 18. (péntek)

16:00 Tenk: Tenki TSZSE – Mezőkövesd 0-13

Június 17. (csütörtök)

17:30, Rohrbach: SV Lafnitz – MOL Fehérvár FC 1-2

Június 10. (csütörtök)

17:00, MOL Aréna: MOL Fehérvár FC – Sárosd Kronos Sport 12-0

Június 6. (vasárnap)

15:00, Ercsi: Ercsi Kinizsi SE -MOL Fehérvár FC 0-1