NB I-es edzőmeccsek: Nagy Dzsudzsák-gól zárta le a felkészülési időszakot – az összes nyári találkozó egy helyen

Rengeteg edzőmérkőzést játszanak az OTP Bank Liga csapatai a nyári holtszezonban is. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a felkészülési találkozókról. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Nyikes Zoltán 2022. július 24., vasárnap 20:30
Rengeteg edzőmérkőzést játszanak az OTP Bank Liga csapatai a nyári holtszezonban is. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk a felkészülési találkozókról. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. július 24., vasárnap 20:30

Az utolsó felkészülési hét programja:

Július 24. (vasárnap)

18:00, Debrecen: DVSC-Veres Rivne (ukrán I.) 1-0 (Dzsudzsák 39.)

Július 19. (kedd)

18:00, Linz: Mezőkövesd-Slovan Liberec (cseh I.) 2-1 (Jurina 5., Molnár G. 41., ill. Mara 65.)

Július 22. (péntek)

11:00, Linz: Mezőkövesd-Mladá Boleslav (cseh I.) 3-2 (Cseke 19., Kis 70., Drazic 78. - 11-esből, ill. Skalák 7., Matejovsky 13.)

19:00, Bozsik Aréna: Honvéd-ETO FC Győr (NB II) 1-0 (Prenga, 75.)

Július 23. (szombat)

10:00, Pallag: DVSC-Nyíregyháza (NB II) 1-0 (Dorian Babunski 62.)

10:00, Soroksár: Soroksár SC-Vasas FC 1-2 (Vági 85., ill. Zimonyi 19., Géresi 54.)

11:00, Paks: Paksi FC-Kozármisleny (NB II) 2-1 (Nagy R. 22. - tizenegyesből, Kocsis B. 24., ill. Bartha L. 9.)

18:00, Zalaegerszeg: ZTE-AC Milan (olasz I.) 3-2

18:00, Újpest: Újpest-Szentlőrinc (NB II) 1-1

18:00, Paks: Paksi FC-PMFC (NB II) 2-0

18:00, Kecskemét: KTE-Szeged-Csanád GA (NB II.) 3-0

19:00, Fáy utca: Vasas-DVTK (NB II) 0-1 (Eppel 17.)


EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(a sorrendet a 2021/22-es idényben elért helyezés alapján határoztuk meg)

Ferencvárosi TC

A felkészülés kezdete: június 3.

Június 8., szerda, 17:30: NK Carda Martjanci 8-0

Június 12., vasárnap, 17:30: FK Shkendija 1-1

Június 14., kedd, 17:30: FC Arges Pitesti (román) - elmaradt

Június 22., szerda, 17:00: Sepsi OSK (romániai) 0-3

Június 25., szombat, 17:00: Ludogorec 3-0

Június 28., kedd, 17:00, Kössen: Karlsruhe 4-1

Június 5. és 15. között az ausztriai Bad Radkersburgban, míg június 20. és 29. között Tirolban edzőtáboroznak.

Kisvárda FC

A felkészülés kezdete: június 14.

Június 25., szombat, 17:00, BVSC Tatai úti sporttelepe: Vasas FC 2-2

Július 2., szombat, 10:30, Bad Blumau: Hajduk Split (horvát) 1-1

Július 4., hétfő, 17:30, Vorau: FC Universitatea Craoiva (román) 2-1

Július 5, kedd, 17:30, Kirchschlag In der Buckligen: AEK Larnaca (ciprusi) 2-2

Július 8., péntek, 17:00, Bécs: Admira Wacker (osztrák) 2-1

Július 14., csütörtök, Kisvárda, 18:00: Diósgyőri VTK (NB II) 2-3

Június 30. és július 9. között az ausztriai Vorauban edzőtáboroznak.

Puskás Akadémia

A felkészülés kezdete: június 14.

Július 6., 17:30, Ausztria: St. Pölten (osztrák II.) 4-0

Július 10., Ausztria: Slavia Praha (cseh I.) 0-1

Július 13., 18:00, Kitzbühel, Ausztria: Hoffenheim (német I.) 0-2

Július 3. és július 14. között Ausztriában edzőtáboroznak.

MOL Fehérvár FC

A felkészülés kezdete: június 11.

Június 24., péntek, 17:00, Dunaújváros: Dunaújváros (NB III) 5-0

Június 29., szerda, 17:00 Ajka 2-0

Július 5., kedd, 18:30, Ausztria: Fenerbahce (török I.) 0-3

Július 10., vasárnap, 17:30, Ausztria: Aris Limassol (ciprusi I.) 2-1

Július 13., szerda, 19:00, Ausztria: Galatasaray (török I.) 1-0

Július 3. és július 15. között Ausztriában edzőtáboroznak.

Újpest FC

A felkészülés kezdete: június 20.

Június 25., szombat, 16:00, Fővárosi Vízművek Rt. Sporttelep: Somorja (szlovák II.) 1-1

Július 2., szombat, 11:00, Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest (NB II) 6-2

Július 8., péntek, 17:00, Ausztria: SV Ried (osztrák) 4-2

Július 12., kedd, Ausztria: Bohemians Praha (cseh I.) 0-1

Július 16., szombat, 15:15, Ausztria: Slovan Liberec (cseh I.) 0-0

Július 23., szombat, 18:00, Újpest: Szentlőrinc (NB II) 1-1

Július 5. és 17. között Ausztriában edzőtáboroznak.

Paksi FC

A felkészülés kezdete: június 13.

Június 18., szombat, 11:00: WATI-Kecskéd KSK (gálamérkőzés) 12-0

Június 22., szerda, 17:00: Ercsi Kinizsi SE (megyei I.) 17-0

Június 25., szombat, 11:00, Paks: BFC Siófok (NB II) 3-2

Június 30., csütörtök, 17:30, Dunaszerdahely: DAC (szlovák I.) 3-1

Július 6., szerda, 18:00, Paks: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) 2-2

Július 9., szombat, 11:00, Paks: III. Ker. TVE (NB III) 3-1

Július 11., hétfő, 17:30, Szlovénia: Arsenal Tivat (montenegrói I.) 5.2

Július 13., szerda, 17:00, Szlovénia: Sparta Praha (cseh I.) 1-1

Július 16., szombat, 15:00, Szlovénia: Sigma Olomouc (cseh I.) 3-2

Július 23., szombat, 11:00, Paks: Kozármisleny (NB II) 2-1

Július 23., szombat, 18:00, Paks: PMFC (NB II) 2-0

Július 10. és július 16. között a szlovéniai Zrecében edzőtáboroznak.

Debreceni VSC

A felkészülés kezdete: június 20.

Július 2., szombat, 10:00, Pallag: Sényő (NB III) 8-0

Július 9., szombat, 10:00, Fáy utca: Vasas 0-1

Július 14., csütörtök, 15:30, Unterpremstätten, Ausztria: AC Wolfsberger (osztrák I.) 1-2

Július 23., szombat, 10:00, Pallag: Nyíregyháza (NB II) 1-0

Július 24., vasárnap, 18:00, Debrecen: Veres Rivne (ukrán I.) 1-0

Zalaegerszegi TE FC

Június 25., szombat, Nagykanizsa: Nagykanizsa (NB III) 2-0

Június 29., szerda: Borac Banja Luka (bosnyák) 1-2

Július 2., szombat: Slaven Belupo (horvát I.)-ZTE 1-2

Július 6., szerda: Slask Wroclaw (lengyel) 2-3

Július 13., szerda, 17:00, Fáy utca: Vasas 1-1

Július 23., szombat, 18:00, Zalaegerszeg: AC Milan (olasz I.) 3-2

Budapest Honvéd

A felkészülés kezdete: június 13.

Június 29., szerda, Budapest: Kazincbarcika (NB II) - elmaradt

Július 6., szerda, 18:00, Lendva: Lendva (szlovén II.) 4-0

Július 9., szombat, 17:30: NK Varazdin (horvát) 0-1

Július 13., szerda, 17:30, Stojinci: Arsenal Tivat (montenegrói) 2-2

Július 22., péntek, 19:00, Bozsik Aréna: ETO FC Győr (NB II) 1-0

Július 3 és 16. között a szlovéniai Alsómarácon edzőtáboroznak, ahol négy mérkőzés is vár a csapatra, a pontos program azonban egyelőre nem ismert.

Mezőkövesd Zsóry FC

A felkészülés kezdete: június 13.

Június 29., szerda, 17:00, Mezőkövesd: MTK Budapest (NB II) 5-4

Július 2., szombat, 10:30, Mezőkövesd: Vasas 1-1

Július 6., szerda, 17:00, Mezőkövesd: Kazincbarcika SC (NB II) 1-1

Július 9., szombat, 10:00, Mezőkövesd: Diósgyőri VTK (NB II) 2-3

Július 13., szerda, 18:00, Gyirmót: Gyirmót FC Győr (NB II) 4-0

Július 17., vasárnap, 17:00, Linz: Apollon (ciprusi I.) 3-3

Július 19., kedd, 18:00, Linz: Slovan Liberec (cseh I.) 2-1

Július 22., péntek, 11:00, Linz: Mladá Boleslav (cseh I.) 3-2

Július 13. és 22. között Ausztriában edzőtáboroznak.

Vasas FC

A felkészülés kezdete: június 16.

Június 25., szombat, 17 óra, BVSC Tatai úti sporttelepe: Kisvárda 2-2

Június 29., szerda, 17 óra, Fáy utca: Nagymihály (szlovák) 2-0

Július 2., szombat, 10:30, Mezőkövesd: Mezőkövesd - zárt kapuk mögött 1-1

Július 6., szerda, 10:30, Fáy utca: Komáromi FC (szlovák II.) 4-1

Július 9., szombat, 10:00, Fáy utca: DVSC 1-0

Július 9., szombat, 17:00, Telki: Maccabi Netanya (izraeli I.) 0-1

Július 13., szerda, 11:00, Fáy utca: Kolorcity Kazincbarcika (NB II) 2-1

Július 13., szerda, 17:00, Fáy utca: ZTE 1-1

Július 23., szombat, 10:00, Soroksár: Soroksár SC (NB II) 2-1

Július 23., szombat, 19:00, Fáy utca: DVTK (NB II) 0-1

Kecskeméti TE

A felkészülés kezdete: június 14.

július 1., péntek, 17:00, Műkertvárosi Sportcentrum: Békéscsaba (NB II) 3-2

Július 6., szerda, 17:30, Szlovénia: Slovenska Bistrica (szlovén II.) 3-1

Július 9., szombat, 11:00, Szlovénia: Rudar Velenje (szlovén II.) 0-0

Július 13., szerda, 18:30, Eszék, Horvátország: Osijek (horvát I.)-Kecskemét 2-0

Július 16., szombat, 16:00, Cegléd: Kecskeméti TE - Putnok (NB III) 4-0

Július 23., szombat, 18:00: Szeged-Csanád GA (NB II.) 3-0

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Vancsa Zalán
A magyar válogatott Eb-keretébe is bekerült Vancsa Zalán klubjánál, a Lommelnél kezdte el a felkészülést, de az egyelőre kérdéses, melyik csapatban folytatja pályafutását a fiatal támadó.
Légiósok
Szalai Attila
Török lapértesülés szerint szaúdi klubok érdeklődnek a Hoffenheim magyar válogatott védője iránt.
Fradi
Samy Mmaee
Immáron hivatalos, hogy a horvát rekordbajnok Dinamo Zagreb szerződtette az FTC-től távozó Samy Mmaee-t.
Tovább az összes átigazoláshoz