Bumba debütált a Vidiben - második felkészülési meccsükön sem kaptak gólt a fehérváriak

Második nyári edzőmérkőzésén Lednev és Heister góljaival győzött a Fehérvár 2-0-ra az Ajka ellen.
Privacsek András 2022. június 29., szerda 19:41
Szerző: Privacsek András 2022. június 29., szerda 19:41

Az első félidő nem hozott gólt. Az 54. percben Funsho labdaszerzése után Kovács István adott be jobbról, Lednev pedig a hálóba lőtt (1-0). Két perccel később Makarenko pörgette a labdát balra, Heister elé, aki nem hibázott (2-0) - írja a molfehervarfc.hu.

Az eredmény maradt a 2-0, a Vidi második nyári felkészülési meccsét is kapott gól nélkül nyerte meg. Legközelebb már jövő szerdán, a török Fenerbahce ellen lép pályára a Fehérvár az ausztriai edzőtáborban.

Felkészülési mérkőzés:
MOL Fehérvár FC - Ajka 2-0 (Lednev 54., Heister 56.)

MOL Fehérvár FC: Kovács D. - Kojnok, Lüftner, Sabanov, Heister - Pinto, Dárdai - Funsho, Bumba, Csoboth - Babos

Csereként beállt: Alef, Kovács István, Makarenko, Lednev és Petrjak

Haladás
Aleksandar Jovic
Újabb edzőváltás az NB II-ben: négy nyeretlen meccs után mondott le a Haladást irányító Aleksandar Jovic.