Edzőmeccsek: Kétgólos hátrányból fordított a Paks, magabiztosan győzött a KTE - eredmények

A Kecskemét 4-0-ra győzött az NB III-as Putnok ellen, míg az Újpest 0-0-s döntetlent játszott a Liberec ellen.
Póczik Dávid 2022. július 16., szombat 18:34
Szerző: Póczik Dávid 2022. július 16., szombat 18:34

Az első félidőben még 2-0-s hátrányban volt a Paksi FC együttese, a zöld-fehérek azonban a második játékrészben fordítani tudtak a cseh elsőosztályú Sigma Olomouc ellen. Waltner Róbert csapatában kétszer is beköszönt a nyáron igazolt Varga Barnabás, a győztes gólt pedig a 21 éves középpályás, Kocsis Bence szerezte.

Felkészülési mérkőzés, Ausztria

SK Sigma Olomouc (cseh I.) - Paksi FC 2-3 ( Matousek 34., 41., ill. Varga 57., 67., Kocsis 82.)

Paks: Nagy G. - Osváth, Lenzsér, Kádár (Lorentz 75’), Szabó J., Vas (Kocsis 46’) - Balogh, Papp, Szabó B. - Haraszti, Varga

(csere: Kocsis, Lorentz, Volter, Pesti)

Az osztrák SV Ried elleni győzelem, majd a cseh Bohemians Praha elleni vereséget követően ezúttal gól nélküli döntetlent játszott az Újpest csapata az ausztriai edzőtábor harmadik összecsapásán. Az első félidő második felében inkább a lila-fehérek voltak aktívabbak, Tallo előtt egy nagy gólszerzési lehetőség is adódott, azonban a IV. kerületiek sem ekkor, sem a második félidőben nem tudtak betalálni, így 0-0-s döntetlent hozott a mérkőzés. (ujpestfc.hu)

Liberec (cseh I.) - Újpest 0-0

Újpest: Banai (Pajovic) - Pauljevic (Simon), Diaby, Kuusk, Antonov - Onovo (Radosevic), Mack, Ljujic (Kastrati), Bjelos (Kovács D.), Katona (Yahaya (Szabó)) - Tallo (Koné)

A harmadosztályú Putnok ellen játszott szombaton felkészülési mérkőzést a KTE csapata. Az élvonalbeli gárda a mérkőzés egészében dominálni tudott, végül meggyőző, 4-0-s sikert aratott a 120 perces összecsapáson.