Felkészülési mérkőzés: Hátrányból fordítva győzött a Paks a Dunaszerdahely ellen

Waltner Róbert együttese az első félidőben még hátrányban volt, majd három gólt is szerzett, így legyőzte a DAC együttesét.
Póczik Dávid 2022. június 30., csütörtök 22:26
Waltner Róbert együttese az első félidőben még hátrányban volt, majd három gólt is szerzett, így legyőzte a DAC együttesét.
Szerző: Póczik Dávid 2022. június 30., csütörtök 22:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szerda délután a Fortuna Ligában szereplő Dunaszerdahely együttesével játszott felkészülési mérkőzést a Paksi FC. Az első félidőben még Veselovsky góljával a kék-sárgák vezettek, ám a második félidőben Szabó János, Szabó Bálint és Böde Dániel is betalált, így Waltner Róberték 3-1-s győzelmet arattak - írja a paksifc.hu.

Felkészülési mérkőzés:

DAC-Paksi FC 1-3

DAC: Veszelinov, Dimun (Nebyla 64'), Ciganiks (Andzouana 46’), Brunetti (Muhamedbegovic 64'), Njie (Kacer 44’), Veselovsky (Balogh 64'), Kruzliak, Davis (Nicolaescu 83'), Krstovic (Andrezinho 73'), Szánthó (Hahn 64'), Blackman (Rymarenko 64')

Paks, 1. félidő: Rácz, Vas, Kinyik, Szekszárdi, Debreceni, Gyurkits, Nagy R., Kesztyűs, Sajbán, Varga, Kocsis

2. félidő: Nagy G., Kovács, Lenzsér, Szélpál, Szabó J., Papp, Windecker, Balogh, Haraszti, Böde, Szabó B.

Átigazolások
Fradi
Kodro kölcsönben
Az FTC ezúttal Görögországba, az Európa Liga-főtáblás OFI Krétának adta kölcsön rutinos csatárát, Kenan Kodrót.
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.
Tovább az összes átigazoláshoz