EDZŐMECCSEK CSAPATOK SZERINT

(A sorrendet az NB I-es tabella alapján határoztuk meg.)

FTC

A felkészülés kezdete: január 5.

Január 10. (péntek), La Nucia: Genk 1-2

Január 11. (szombat), Dehesa de Campoamor: Union Berlin 2-3

Január 15. (szerda), Benidorm: Bielefeld 0-0

Január 16. (csütörtök), Benidorm: Köln U21 3-2

Január 20. (hétfő), Oliva Nova Beach Resort: Wehen Wiesbaden (rossz időjárási körülmények miatt elmaradt)

Január 20. (hétfő), La Nucia: CFR Cluj (rossz időjárási körülmények miatt elmaradt)

Január 7. és 21. között a spanyolországi Benidormban edzőtáboroznak.

MOL Fehérvár FC

A felkészülés kezdete: január 2.

Január 10. (péntek), Marbella: Winterthur 0-1

Január 13. (hétfő), Marbella: Sion 1-1

Január 15. (szerda), Marbella: VfL Bochum 0-2

Január 18. (szombat), Marbella: VfB Stuttgart 1-3

Január 4. és 18. között a spanyolországi Marbellán edzőtáboroznak.

Mezőkövesd

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 8. (szerda), Side: Besiktas 2-0

Január 11. (szombat), Side: FK Tirana 0-1

Január 15. (szerda), Budapest, Illovszky-stadion: Vasas 3-1

Január 18. (szombat), Mezőkövesd: Zemplín Michalovce 3-0

Január 18. (szombat), Mezőkövesd: Dorog 1-1

Január 5. és 12. között törökországi Side városában edzőtáboroznak.

Puskás Akadémia

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 11. (szombat), Malaga: FC Luzern 1-1

Január 14. (kedd), Malaga: NK Osijek 1-2

Január 17. (péntek), Malaga: Hermannstadt 1-1

Január 4. és 18. között Malagában edzőtáboroznak.

Újpest

A felkészülés kezdete: december 28.

Január 8. (szerda), Budapest: Tiszakécske 3-3

Január 14. (kedd), Ayia Napa: Apollon Larissa 3-0

Január 18. (szombat), Ayia Napa: FC UFA 2-0

Január 7. és 17. között ciprusi Ayia Nappában edzőtáboroznak.

Bp. Honvéd

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 12. (vasárnap), Antalya: Gaziantepspor 0-1

Január 15. (szerda), Antalya: Partizani Tirana 2-1

Január 17. (péntek), Antalya: Hajduk Split 0-5

Január 10. és 19. között a törökországi Antalyában edzőtáboroznak.

Kisvárda

A felkészülés kezdete: január 6.

Január 10. (péntek), Hurghada: Aalu FC 2-0

Január 13. (hétfő), Hurghada: Shauban Quena FC 4-0

Január 17. (péntek): FK Minaj 1-0

Január 7. és 14. között az egyiptomi Hurghadában edzőtáboroznak.

DVSC

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 11. (szombat), Nyíregyháza: Nyíregyháza 2-1

Január 15. (szerda), Pallag: Békéscsaba 2-1

Január 18. (szombat), Pallag: FK Minaj 2-5

Január 18. (szombat), Pallag: Universitatea Cluj 5-1

Nem utaznak edzőtáborba, idehaza készülnek a tavaszi idényre.

DVTK

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 12. (vasárnap), Ciprus: Onisillos Sotira 2-0

Január 18. (szombat), Ciprus: Górnik Zabrze 2-1

Január 9. és 19. között a ciprusi Ayia Napában edzőtáboroznak.

Paksi FC

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 11. (szombat), Belek: Sabah FK 2-0

Január 14. (kedd), Belek: FC Botosani 1-2

Január 17. (péntek), Belek: RFK Ahmat Groznij 1-2

Január 8. és 19. között a törökországi Belekben edzőtáboroznak.

ZTE FC

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 11. (szombat): Dinamo Zagreb 0-2

Január 15. (szerda): Mura 3-3

Január 18. (szombat): Slaven Belupo 2-1

Nem utaznak edzőtáborba, idehaza készülnek a tavaszi idényre.

Kaposvári Rákóczi FC

A felkészülés kezdete: január 2.

Január 7. (kedd), Antalya: Ekol Göz Menemenspor 1-2

Január 11. (szombat), Antalya: Altay SK 1-0

Január 14. (kedd), Antalya: SumQayit 4-3

Január 17. (péntek), Ausztria: Mattersburg 2-1

Január 6. és 15. között Törökországban edzőtáboroznak.

A KORÁBBI NAPOK EREDMÉNYEI

Január 7. kedd:

13:30, Törökország: Kaposvár – Ekol Göz Menemenspor 1-2

Január 8. szerda:

15:00, Side: Besiktas – Mezőkövesd 2-0

Budapest: Újpest – Tiszakécske 3-3

Január 10., péntek:

14:00, Marbella: MOL Fehérvár FC – Winterthur 0-1

14:30, Hurghada: Kisvárda – Aalu FC 2-0

17:30, La Nucia: Genk – Ferencváros 2-1

Január 11., szombat:

11:00, Nyíregyháza: Nyíregyháza – DVSC 1-2

13:00, Side: Mezőkövesd – FK Tirana 0-1

13:30, Antalya: Kaposvár – Altay SK 1-0

14:00, Zagreb: Dinamo Zagreb – ZTE 2-0

15:00, Dehesa de Campoamor: Ferencváros – Union Berlin 2-3

15:00, Malaga: Luzern – Puskás Akadémia 1-1

15:00, Belek: Paksi FC – Sabah FK 2-0

Január 12., vasárnap:

12:00, Antalya: Gaziantepspor – Bp. Honvéd 1-0

16:00, Ayia Napa: DVTK – Onisillos Sotira 2-0

Január 13., hétfő:

14:15, Hurghada: Kisvárda – Shauban Quena FC 4-0

15:30, Marbella: Sion – MOL Fehérvár FC 1-1

Január 14., kedd:

14:00, Ayia Napa: Újpest – Apollon Larissa 3-0

14:00, Antalya: Kaposvár – SumQayit 4-3

14:00, Belek: Paks – Botosani 1-2

16:00, Santa Maria Polo Club: NK Osijek – Puskás Akadémia 2-1

Január 15., szerda:

13:00, Budapest: Vasas – Mezőkövesd 1-3

13:00, Pallag: DVSC – Békéscsaba 2-1

15:00, La Nucia: Ferencváros – Bielefeld 0-0

15:00, Antalya: Honvéd – Partizani Tirana 2-1

15:15, Szlovénia: NS Mura – ZTE 3-3

16:00, La Línea: VfL Bochum – MOL Fehérvár FC 0-2

Január 16., csütörtök:

16:00, Benidorm: Ferencváros – Köln U21 3-2

Január 17., péntek:

12:00, Kisvárda: Kisvárda – FK Minaj 1-0

13:00, Ausztria: Mattersburg – Kaposvár 1-2

15:00, Belek: Paks – Ahmat Groznij 1-2

15:30, Antalya: Bp. Honvéd – Hajduk Split 0-5

16:15, Malaga: Hermannstadt – Puskás Akadémia 1-1

Január 18., szombat:

10:30, Ciprus: DVTK – Górnik Zabrze 1-1

11:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Dorog 1-1

11:00, Pallag: DVSC – Universitatea Cluj 5-1

12:45, Ciprus: Górnik Zabrze – DVTK 1-2

13:00, Mezőkövesd: Mezőkövesd – Zemplín Michalovce 3-0

14:00, Pallag: DVSC – FK Minaj 2-5

14:00, Ayia Napa: FK Ufa – Újpest 0-2

14:30, Marbella: VfB Stuttgart – MOL Fehérvár FC 3-1

14:30, Zalaegerszeg: ZTE – Slaven Belupo 2-1

Január 20., hétfő:

13:00, Oliva Nova Beach Resort: Ferencváros – Wehen Wiesbaden

(Az elmúlt 24 óra rossz időjárási körülményei miatt ugyanis az összecsapás helyszínén nem volt megfelelő lehetőség a mérkőzés megrendezésére)

17:30, La Nucia: Ferencváros – CFR Cluj

(A német Wehen Wiesbaden elleni, ugyancsak hétfőre kiírt találkozó a rossz időjárási körülmények miatt elmaradt)