2/2: Góllal debütált a két új szerzemény, négyet vágott a Kisvárda

Fölényes, 4-0-s győzelmet aratott második felkészülési mérkőzésén a Kisvárda az egyiptomi El-Gounában.
Csakfoci Admin 2020. január 13., hétfő 17:00
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 13., hétfő 17:00

Hétfőn magyar idő szerint 14:15 órakor lejátszotta második egyiptomi felkészülési mérkőzését a Kisvárda, ezúttal az egyiptomi másodosztályban érdekelt Shauban Quena FC ellen lépett pályára El-Gounában.

Álomszerűen kezdte a mérkőzést a Kisvárda, amely már az 1. percben megszerezte a vezetést, Gosztonyi átadásából Grozav lőtt kapuba úgy, hogy egy védőn is megpattant a labda (1-0) - tudósított a kisvardafc.hu. Gosztonyi nagyon elemében volt végig, hiszen kiosztotta a második gólpasszát, a 20. percben jobbról szépen adott középre, Cukalasz köszönte szépen és 6 méterről jobbal a kapu bal oldalába továbbított (2-0).

Fordulás után a 60. percben Kovácsréti jobboldalról elvégzett szöglete után az új szerzemény, Jelena helyezte a hálóba a játékszert (3-0). Kilenc perccel később egy hazafejelt labda okozott riadalmat az egyiptomiaknál, de megúszták. A 77. percben végleg eldőlt a találkozó, Tischler átadása után a másik téli igazolás, Nemanja Obradovic talált be, kialakítva a 4-0-s végeredményt.

Felkészülési mérkőzés, El-Gouna

Kisvárda - Shauban Quena FC 4-0 (Grozav 1., Cukalasz 20., Jelena 60., Obradovic 77.)

Kisvárda: Minca – Gosztonyi, Beriosz, Rubus, Protic – Karaszjuk, Cukalasz, Melnik – Grozav, Viana (Obradovic), Bumba