A következő napok programja

Január 16. (szombat):

11:00, Kisvárda, Várkerti Stadion: Kisvárda-Minaj 1-0

11:00, Gyirmót, Alcufer Stadion: Gyirmót (NB II)-ZTE FC 0-0

11:00, Rovinj: NK Osijek-MOL Fehérvár FC 2-2

12:00, Szeged, Szent Gellért Fórum: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)-Paksi FC 0-1

14:00, Felcsút: Puskás Akadémia-Újpest 5-0

14:30, DVTK Stadion: Diósgyőr-Mezőkövesd 3-2 – zárt kapuk mögött

16:00, Zalaegerszeg: ZTE FC-Szentlőrinc SE (NB II) 0-0

16:30, Felcsút: Puskás Akadémia-Haladás (NB II) 3-0

17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest-Budapest Honvéd 0-1

Edzőmeccsek csapatok szerint

(a sorrendet az NB I-es tabella alapján határoztuk meg)

FTC

A felkészülés kezdete: január 5.

Január 9. (szombat), 16:30, Marbella: Club Deportivo Alhaurino 4-0

Január 12. (kedd), 16:00, Marbella: Észtország 1-0

Január 13. (szerda), 17:00, Marbella: Algeciras 3-1

Január 17. (vasárnap), Marbella: Östersunds (elmarad)

Január 5-18. között a spanyolországi Marbellán edzőtáboroznak.

MOL Fehérvár FC

A felkészülés kezdete: január 5.

Január 8. (péntek), 15:15, Umag: HNK Rijeka 1-0

Január 10. (vasárnap), 15:00, Funtana: Sturm Graz 1-3

Január 12. (kedd), 15:00, Funtana: HNK Orijent 6-2

Január 14. (csütörtök), 13:00, Rovinj: Dinamo Zagreb 1-2

Január 16. (szombat), 11:00, Rovinj: NK Osijek 2-2

Január 6-16. között a horvátországi Porecben edzőtáboroznak.

MTK Budapest

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 16. (szombat), 17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: Honvéd 0-1

Január 4-16. között Telkiben edzőtáboroznak.

Puskás Akadémia

A felkészülés kezdete: január 5.

Január 13. (szerda), 15:00, Pancho Aréna: Csákvár (NB II) 1-1

Január 16. (szombat), 14:00, Felcsút: Újpest 5-0

Január 16. (szombat), 16:30, Felcsút: Haladás (NB II) 3-0

A felkészülést teljes egészében idehaza végzi az együttes.

Kisvárda

A felkészülés kezdete: január 4.

Január 13. (szerda), 13:00, Kazincbarcika: Kolorcity Kazinbarcika (NB II) 2-0 – zárt kapuk mögött

Január 16. (szombat), 11:00, Várkerti Stadion: Minaj 1-0

Paksi FC

A felkészülés kezdete: január 4.

Január 9. (szombat), 11:30, Szentlőrinc: Szentlőrinc (NB II) 2-0

Január 9. (szombat), 13:30, Szentlőrinc: PMFC (NB II) 3-1

Január 13. (szerda), 14:00, Telki: Nyíregyháza (NB II) 3-4

Január 13. (szerda), 12:00, Telki: Budaörs (NB II) 8-0

Január 16. (szombat), 12:00, Szeged: Szeged (NB II) 1-0

Január 11-16. között Telkiben edzőtáboroznak.

ZTE FC

A felkészülés kezdete: január 2.

Január 9. (szombat)13:00, Rákóczi Stadion: Kaposvár 3-1

Január 13. (szerda), 13:00, ZTE Aréna: Siófok (NB II) 0-0

Január 16. (szombat), 11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót (NB II) 0-0

Január 16. (szombat), 16:00, ZTE Aréna: Szentlőrinc SE (NB II) 0-0

Mezőkövesd

A felkészülés kezdete: január 4.

Január 9. (szombat), 10.30: Sajóbábonyi VSE 12-0

Január 13. (szerda), 14.00: Dorogi FC 4-0

Január 16. (szombat), 14:30, DVTK Stadion: Diósgyőr 2-3 – zárt kapuk mögött

Újpest

A felkészülés kezdete: január 4.

Január 9. (szombat), 11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót (NB II) 2-1

Január 13. (szerda), 11:00, Magyar Futball Akadémia: Honvéd 2-3 – zárt kapuk mögött

Január 13. (szerda), 14:00, Újpest Edzőközpont: ETO FC Győr (NB II) 0-3

Január 16. (szombat), 14:00, Pancho Aréna: Puskás Akadémia 0-5

Honvéd

A felkészülés kezdete: január 4.

Január 9. (szombat), 11:00, Magyar Futball Akadémia: ETO FC Győr (NB II) 1-0

Január 13. (szerda), 11:00, Magyar Futball Akadémia: Újpest 3-2 – zárt kapuk mögött

Január 16. (szombat), 17:00, Új Hidegkuti Nándor Stadion: MTK Budapest 1-0

Budafok

A felkészülés kezdete: január 3.

Január 9. (szombat), 14:30, Umag: Slovácko 1-1

Január 12. (kedd), 14:00, Umag: Koper 0-2

Január 15. (péntek), 14:30, Umag: Rijeka 2-4

Január 6-20. között a horvátországi Umagban edzőtáboroznak.

DVTK

A felkészülés kezdete: december 28.

Január 9. (szombat), 13:00, Pallag: DVSC (NB II) 1-0

Január 16. (szombat), 14:30, DVTK Stadion: Mezőkövesd 3-2 – zárt kapuk mögött

A korábbi napok eredményei

Január 8. (péntek):

15:15, Umag: MOL Fehérvár FC-HNK Rijeka 1-0

Január 9., szombat:

10:30: Mezőkövesd: Mezőkövesd Zsóry FC-Sajóbábonyi VSE 12-0

11:00, Alcufer Stadion: Gyirmót (NB II)-Újpest 1-2

11:00, Magyar Futball Akadémia: Honvéd-ETO FC Győr (NB II) 1-0

11:30, Szentlőrinc: Szentlőrinc (NB II)-Paksi FC 0-2

13:00, Pallag: DVSC (NB II)-DVTK 0-1

13:00, Rákóczi Stadion: Kaposvár (NB II)-ZTE FC 1-3

13:30, Szentlőrinc: PMFC (NB II)-Paksi FC 1-3

14:30, Umag: Budafok – Slovácko 1-1

16:30, Marbella: Ferencváros-Club Deportivo Alhaurino 4-0

Január 10., vasárnap:

15:00, Funtana: MOL Fehérvár FC-Sturm Graz 1-3

Január 12. (kedd):

14:00, Umag: Koper-Budafok 2-0

15:00, Funtana: MOL Fehérvár FC-HNK Orijent 6-2

16:00, Marbella: Ferencváros-Észtország 1-0

Január 13. (szerda):

11:00, Magyar Futball Akadémia: Honvéd-Újpest 3-2 – zárt kapuk mögött

12:00, Telki: Paks-Budaörs (NB II) 8-0

13:00, ZTE Aréna: ZTE FC-Siófok (NB II) 0-0

13:00, Kazincbarcika: Kazincbarcika (NB II)-Kisvárda 0-2

14:00, Mezőkövesd Városi Stadion: Mezőkövesd-Dorogi FC (NB II) 4-0

14:00, Telki: Paksi FC -Nyíregyháza Spartacus (NB II) 3-4

14:00, Újpest Edzőközpont: Újpest-ETO FC Győr (NB II) 0-3 – zárt kapuk mögött

15:00, Felcsút: Puskás Akadémia-Csákvár (NB II) 1-1

17:00, Marbella: Ferencváros -Algeciras 3-1

Január 14. (csütörtök):

13:00, Rovinj: MOL Fehérvár FC-Dinamo Zagreb 1-2