A Fradi a második edzőmeccsét egy válogatott ellen nyerte meg - videó

Laidouni gólja hozta a győzelmet Észtország ellen a Ferencváros második spanyolországi felkészülési meccsén.
Dudás Gábor 2021. január 12., kedd 17:58
Laidouni gólja hozta a győzelmet Észtország ellen a Ferencváros második spanyolországi felkészülési meccsén.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 12., kedd 17:58

Az FTC második ellenfele a szintén Spanyolországban alapozó észt labdarúgó-válogatott volt Marbellán.

Az első játékrészben felváltva alakultak ki a helyzetek a két kapunál, Dibusznak is többször közbe kellett avatkoznia. A helyzetek viszont mindkét oldalon kimaradtak, a szünetig nem esett gól.

A fordulás után már sokkal inkább a Ferencváros dominált, és az 52. percben a gólhoz is közel járt a magyar bajnok: ekkor Uzunival szemben szabálytalankodtak, Haratin, a bal alsóba tartó 11-esét azonban kivédte az észt kapus - írja a fradi.hu.

A 72. percben Heister passza után a fiatal Redzic adott be, Isael közeli lövését azonban a kapu fölé ütötte a hálóőr. Az ebből következő szögletből Blazic fejesét először tisztázták, ám a labda visszakeveredett Laidouni elé, aki már a kapuba talált fordulásból (1-0).

A Fradi ezzel a góllal gyűjtött be újabb sikert a marbellai edzőtáborban.

Olvastad már?
Szerencsétlen balesetet szenvedett a Fradi csapatbusza - elsodort egy embert a jármű
A spanyolországi Marbellán edzőtáborozó FTC csapatbusza a keddi felkészülési mérkőzésről visszafelé menet egy baleset részese volt.
Elolvasom

Edzmérkőzés, Marbella:

FTC - Észtország 1-0 (Laidouni 73.)

FTC: Dibusz – Botka, Frimpong, Dvali, Nagy O. (Heister, 46.) – Haratin, Vécsei – Zubkov, Tokmac, Katona (Redzic, 19.) – Uzuni

A 60. perctől: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Csontos, Heister – Sigér, Laidouni – Isael, Skvarka, Redzic – Baturina

Olvastad már?
Megvannak Dárdai első góljai Vidi-mezben - kiütötték horvát ellenfelüket
6-2-re győzött a másodosztályú HNK Orijent ellen a MOL Fehérvár FC.
Elolvasom
Átigazolások
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Békéscsaba
Érkező
A legutóbb a CSM Olimpia Satu Mare csapatát erősítő Pintér Bence a Békéscsaba 1912 Előre új igazolása. A 29 éves középpályás a felkészülési időszakban már több mérkőzésen is pályára lépett.
Puskás Akadémia
Kölcsönben a támadó
A Puskás Akadémia Csíkszeredára adta kölcsön magyar támadóját.
Tovább az összes átigazoláshoz