Fotó: facebook.com/ujpestfootballclub

NB I-es edzőmeccsek: Az élvonalbeli csapatok szombaton sem lassítanak – egy helyen a nyári felkészülés menetrendje

Szinte teljesen kialakult már az NB I-es csapatok nyári felkészülési programja. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk az edzőmeccsekről. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Csakfoci.hu 2024. július 13., szombat 8:30
Fotó: facebook.com/ujpestfootballclub
Szinte teljesen kialakult már az NB I-es csapatok nyári felkészülési programja. A könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk az edzőmeccsekről. A következő napok programja mellett az összecsapásokat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 13., szombat 8:30

A hét menetrendje

Július 9., kedd

10:30: Dunaszerdahely: ETO FC Győr-Somorja (szlovák II.) 3-1
17:30: Slovan Liberec (cseh I.)-DVSC 4-0
18:00, Ausztria: Puskás Akadémia FC-SKN St. Pölten (osztrák II.) 1-1

Július 10., szerda

11.00, Ausztria: Nyíregyháza-HNK Rijeka (horvát I.) 1-3 - kétszer 60 perces félidővel
17:00, Lienz (Ausztria): Ferencváros-Istra (horvát I.) 3-1
Lendva (Szlovénia): ZTE FC-NK Bistrica 1-2
Maribor (Szlovénia): ZTE FC-Lokomotiv Zagreb (horvát I.) 0-2
Ausztria: Al-Arabi (katari) - KTE 1-0 

Július 11., csütörtök

17.00, Ausztria: FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (román II.)-DVTK 1-0
17.30, Szlovénia: FC Hebar (bolgár I.)-Fehérvár FC 2-5

Július 12., péntek

10.00, Dunaszerdahely: DAC Dunaszerdahely (szlovák I.)-ETO FC Győr 2-1
11:00, Ausztria: Puskás Akadémia FC-FC Slovan Liberec (cseh I.) 1-1
17.00: Fortuna Düsseldorf (német II.)-DVTK 4-0
17.00, Ausztria: SV Waldhof Mannheim (német III.)-Újpest FC - időjárás miatt elmaradt

Július 13., szombat

10.30, Kecskemét-Szeged (NB II) 2-1
11.00, ZTE-Nafta Lendava (szlovén I.) 3-3
11.00, Ausztria: SV Waldhof Mannheim (német III.)-Újpest FC 1-1
11.30, Szlovénia: Fehérvár-NK Dekani (szlovén II.) 1-0
15.00, Kecskemét-Békéscsaba (NB II) 1-1
16.00: MTK Budapest-Kozármisleny (NB II) 0-2
16.00, Ausztria: Sankt Pölten (osztrák II.)-Újpest FC 0-1
16.30, Ausztria: SK Rapid Wien (osztrák I.)-DVSC 3-2 - egy 60 és egy 45 perces félidővel
18.00: MTK Budapest-Budapest Honvéd (NB II) 4-3

Edzőmeccsek csapatok szerint

(a sorrendet a 2023/24-es szezonban elért helyezés alapján határoztuk meg)

Ferencváros

Június 20.-június 28.: edzőtábor, Bad Radkersburg, Ausztria

Június 22., szombat, 17.00: Ferencváros-Nafta Lendava (szlovén I.) 1-0
Június 27., csütörtök, 17.00: Ferencváros-Sepsi OSK (román I.) 4-4

Július 4.-július 16.: edzőtábor, Lienz, Ausztria

Július 6., szombat, 17.00: CSZKA 1948 Szófia (bolgár I.)-Ferencváros 1-1
Július 10., szerda, 17.00:
Ferencváros-Istra (horvát I.)  3-1
Július 15., hétfő, 16.00: Ferencváros-West Ham United (angol I.)

Paksi FC

Június 22., szombat, Paks, 10.00: Paksi FC - Budaörs (NB III) 4-1
június 27., csütörtök, Telki, 17.00: Paksi FC - FK Jedinstvo (szerb II.) 0-0

Június 29.-július 6.: edzőtábor, Catez, Szlovénia

Június 30., vasárnap, 18.00: Hebar FC (bolgár I.) - Paksi FC 1-6
Július 4., csütörtök, 17.30: Bohemians Praha 1905 (cseh I.) - Paksi FC 4-1
Július 6., szombat, 15:30: FK Austria Wien (osztrák I.) - Paksi FC 1-3

Puskás Akadémia

Június 17.-június 23: edzőtábor, Bibione, Olaszország
Július 6.-július 19.: edzőtábor, Bad Zell, Ausztria

Július 9., kedd, 18:00: Puskás Akadémia FC – SKN St. Pölten (osztrák II.) 1-1
Július 12., péntek, 11:00: Puskás Akadémia FC-FC Slovan Liberec (cseh I.) 1-1
Július 16., kedd, 16:00: Puskás Akadémia FC – LASK Linz (osztrák I.)

Fehérvár FC

Június 29., szombat, Bábolna, 17.00: Bábolna (megyei I.)-Fehérvár FC 0-9
Július 5., péntek, Székesfehérvár, 10.30: Fehérvár FC-Ajka (NB II) - zárt kapuk mögött 3-2

Július 8.-július 18.: edzőtábor, Kranjska Gora, Szlovénia

Július 11., csütörtök, Szlovénia, 17.30: FC Hebar (bolgár I.)-Fehérvár FC 2-5
Július 13., szombat, 11.30: Fehérvár-NK Dekani (szlovén II.) 1-0
Július 17. szerda, Bled, 15.00: Göztepe (török I.)-Fehérvár FC

Debreceni VSC

Június 29., szombat, DVSC Labdarúgó Akadémia, 18.00: DVSC-Cigánd (NB III) 6-3
Július 6., szombat, DVSC Labdarúgó Akadémia, 17.30: DVSC-Kazincbarcika (NB II) 3-3

Július 7.-július 19.: edzőtábor, Ausztria

Július 9., kedd, 17.30: Slovan Liberec (cseh I.)-DVSC 4-0
Július 10., szerda: SKU Amstetten (osztrák II.)-DVSC - elmaradt
Július 13., szombat: SK Rapid Wien (osztrák I.)-DVSC 3-2 - egy 60 és egy 45 perces félidővel
Július 18., csütörtök: MSK Zilina (szlovák I.)-DVSC
Július 19., péntek: SV Ried (osztrák II.)-DVSC

Kecskeméti TE

Június 29., szombat, Tiszakécske, 9:30: Tiszakécske (NB III)-Kecskeméti TE 1-1

Június 30.-július 7.: edzőtábor, Radenci, Szlovénia

Július 3., szerda, 16.30: Rukh Lviv (ukrán I.)-Kecskeméti TE 2-2
Július 6., szombat, 11.00: Slaven Belupo (horvát I.)-Kecskeméti TE 0-0
Július 10., szerda, 18:00: Al-Arabi - Kecskeméti TE 1-0
Július 13., szombat, 15.00: KTE-Békéscsaba (NB II) 1-1
A július 8-ai héten szombaton két edzőmeccset játszik majd a csapat, egyelőre azt nem közölték, hogy kikkel.

Diósgyőri VTK

Június 26., szerda, DVTK edzőközpont, 18.00: DVTK-Eger SE (NB III) 2-0
Június 29., szombat, DVTK edzőközpont, 18.00: DVTK-Putnok (NB III) 5-0 

Július 1.-július 13.: edzőtábor, Felső-Ausztria

Július 4., csütörtök, Bad Wimsbach-Neydharting (Ausztria), 16.30: DVTK-U Cluj (román I.) 2-0
Július 11., csütörtök, Ausztria, 17.00: FK Csíkszereda Miercurea Ciuc (román II.)-DVTK 1-0
Július 12., péntek, Ausztria: Fortuna Düsseldorf (német II.)-DVTK 4-0

Július 20., szombat, DVTK Stadion: DVTK-MFK Zemplin Michalovce (szlovák I.)

MTK Budapest

Június 26., szerda, Sándor Károly LA, 10.00: MTK Budapest-BKV Előre (NB III) 2-0

Június 26.-július 5.: edzőtábor, Kranjska Gora, Szlovénia

Június 29., szombat, Ljubljana, 17.00: ND Primorje (szlovén I.)-MTK Budapest 1-5
Július 2., kedd, Ljubljana, 17.00: Zorya Luhansk (ukrán I.)-MTK Budapest 1-1
Július 5., péntek, Kranjska Gora, 10.30: NK Bravo (szlovén I.)-MTK Budapest 0-0
Július 5., péntek, Bled, 14.30: FK Cukaricki (szerb I.)-MTK Budapest 1-1
Július 13., szombat, Sándor Károly LA, 16.00: MTK Budapest-Kozármisleny (NB II)
Július 13., szombat, Sándor Károly LA, 18.00: MTK Budapest-Budapest Honvéd (NB II)
Július 17., szerda, Sándor Károly LA, 11:00: MTK Budapest-MTK Budapest II (NB III)
Július 20., szombat, Hidegkuti Nándor Stadion, 17.00: MTK Budapest-KFC Komárno (szlovák I.)

Zalaegerszegi TE FC

Június 29., szombat, Zalaegerszeg, 13.00: ZTE FC-Honvéd (NB II) 1-2
Július 3., szerda: ZTE FC-Pécsi MFC (NB III)
Július 6., szombat: ZTE FC-Varazdin (horvát I.) 0-0
Július 10., szerda, Lendva: ZTE FC-NK Bistrica 1-2
Július 10., szerda, Maribor: ZTE FC-Lokomotiv Zagreb (horvát I.) 0-2
Július 13., szombat, Lendva: ZTE-Nafta Lendava (szlovén I.) 3-3
Július 20., szombat, Zalaegerszeg: ZTE Fieszta

Újpest FC

Június 29., szombat, Komárno, 15.00: KFC Komárno (szlovák I.)-Újpest FC 1-1
Július 6., szombat, 10.30: Újpest-Vasas FC (NB II) 3-4

Július 10-20.: edzőtábor, Ausztria

Július 12., péntek: Ausztria: SV Waldhof Mannheim (német III.)-Újpest FC 1-1
Július 13., szombat: Sankt Pölten (osztrák II.)-Újpest FC 0-1
Július 18., csütörtök: Al-Ahli (szaúdi I.)-Újpest FC

Nyíregyháza Spartacus

Június 22., szombat, Nyíregyháza, 11.00: Nyíregyháza-Cigánd (NB III) 5-1
Június 29., szombat, Nyíregyháza, 11.30: Nyíregyháza-MFK Zemplin Michalovce (szlovák I.) 1-1
Július 3., szerda, Ausztria, 17:00: Napredak Krusevac (szerb) 1-3
Július 7., vasárnap, Ausztria, 17.00: Nyíregyháza-NK Osijek (horvát I.) 2-2
Július 10., szerda, Ausztria, 11.00: Nyíregyháza-HNK Rijeka (horvát I.) 1-3 - kétszer 60 perces félidővel
Július 20., szombat: Nyíregyháza-Békéscsaba (NB II)

ETO FC Győr

Július 29., szombat, ETO Park, 17.00: ETO FC Győr-MSK Zilina (szlovák I.) 3-0
Július 6., szombat, ETO Park, 11.00: ETO FC Győr-Budapest Honvéd (NB II) 3-0
Július 9., kedd, Dunaszerdahely, 10.30: ETO FC Győr-Somorja (szlovák II.) 3-1
Július 12., péntek, Dunaszerdahely: DAC Dunaszerdahely (szlovák I.)-ETO FC Győr 2-1
Július 20., szombat, Budapest: ETO FC Győr-Kisvárda (NB II)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Paks
Hegedűs János
Hegedűs János a Paksi FC kölcsönjátékosaként szerepel majd az új szezonban az FK Csíkszereda együttesében.
Hertha
Dárdai Márton
Német sajtóhírek szerint bizonytalan Dárdai Márton jövője a Herthánál. A magyar válogatott védőre számítana klubja, ő azonban szívesebben futballozna az élvonalban.
BVSC
Pekár László
Csábi József vezetőedző remekül ismeri a legújabb kiszemeltet.
Tovább az összes átigazoláshoz