Fotó: honvedfc.hu

Felkészülés: A ZTE kikapott az NB II-es Honvédtól

A Zalaegerszeg meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a Honvéd ellen.
Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 16:38
Fotó: honvedfc.hu
A Zalaegerszeg meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett felkészülési mérkőzésen a Honvéd ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 16:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem kellett sokat várni a felkészülési időszak első kispesti góljára, Keresztes Noel ugyanis már a hetedik percben a hálóba továbbította Lőrinczy Attila jobb oldali szabadrúgását az andráshidai pályán - írja a honvedfc.hu.

A 29. percben aztán Meshack birkózta le Benczenleitner Barnát a bal oldali oldalvonalnál – párharcuk nyomokban futballt és vegyes küzdősportokat is tartalmazott – beadása pedig Klausz Milán robbant be középen és fejelt a hálóba.

A 78. percben Polák Kevin adott remek mélységi passzt a jobbösszekötő helyéről befelé induló Krajcsovicsnak, aki elvette a labdát a kapus mellett és a háló passzolt.

Felkészülési mérkőzés, Andráshida

ZTE - Honvéd 1-2 (Klausz 29., ill. Keresztes 7., Krajcsovics 78.)

Zalaegerszeg: 1. félidő: Gundel Takács – Bakti, Szendrei, Safronov, Medgyes S., Meshack, Boros, Németh D., Klausz, Sankovic, Sajbán M. 2. félidő: Csóka – Spoljaric, Csonka A., Kiss B., Mim, Deme, Várkonyi, Evangelos, Nyíri, Vogyicska, Németh E.

Honvéd: Gyetván (Dúzs, a szünetben) – Pauljevic, Pekár, Szabó A., Benczenleitner – Keresztes, Nyitrai, Lőrinczy – Kerezsi, Holman, Medgyes Z. Az 55. perctől: Dúzs – Bakó, Vojtko, Szabó T., Kulbachuk – Menyhárt, Kocsis G., Polák – Krajcsovics, Simon B., Kundrák

Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz