Vb 2022: A teljes menetrend időrendben és csoportok szerint

A 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság teljes menetrendje.
Budai László 2022. október 19., szerda 13:40
A 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság teljes menetrendje.
Szerző: Budai László 2022. október 19., szerda 13:40

A 2022-es vb menetrendje időrendben

Csoportkör

November 20., vasárnap:
A csoport: Katar-Ecuador, al-Hor 17.00

November 21., hétfő:
B csoport: Anglia-Irán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
A csoport: Szenegál-Hollandia, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
B csoport: Egyesült Államok-Wales, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00

November 22., kedd:
C csoport: Argentína - Szaúd-Arábia, Luszail 11.00
D csoport: Dánia-Tunézia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
C csoport: Mexikó-Lengyelország, Doha (974 Stadion) 17.00
D csoport: Franciaország-Ausztrália, al-Vakra 20.00

November 23., szerda:
F csoport: Marokkó-Horvátország, al-Hor 11.00
E csoport: Németország-Japán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
E csoport: Spanyolország-Costa Rica, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
F csoport: Belgium-Kanada, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00

November 24., csütörtök:
G csoport: Svájc-Kamerun, al-Vakra 11.00
H csoport: Uruguay-Koreai Köztársaság, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
H csoport: Portugália-Ghána, Doha (974 Stadion) 17.00
G csoport: Brazília-Szerbia, Luszail 20.00

November 25., péntek:
B csoport: Wales-Irán, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
A csoport: Katar-Szenegál, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
A csoport: Hollandia-Ecuador, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
B csoport: Anglia-Egyesült Államok, al-Hor 20.00

November 26., szombat:
D csoport: Tunézia-Ausztrália, al-Vakra 11.00
C csoport: Lengyelország - Szaúd-Arábia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
D csoport: Franciaország-Dánia, Doha (974 Stadion) 17.00
C csoport: Argentína-Mexikó, Luszail 20.00

November 27., vasárnap:
E csoport: Japán-Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
F csoport: Belgium-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
F csoport: Horvátország-Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
E csoport: Spanyolország-Németország, al-Hor 20.00

November 28., hétfő:
G csoport: Kamerun-Szerbia, al-Vakra 11.00
H csoport: Koreai Köztársaság-Ghána, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
G csoport: Brazília-Svájc, Doha (974 Stadion) 17.00
H csoport: Portugália-Uruguay, Luszail 20.00

November 29., kedd:
A csoport: Hollandia-Katar, al-Hor 16.00
A csoport: Ecuador-Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
B csoport: Wales-Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
B csoport: Irán-Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) 20.00

November 30., szerda:
D csoport: Tunézia-Franciaország, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
D csoport: Ausztrália-Dánia, al-Vakra 16.00
C csoport: Lengyelország-Argentína, Doha (974 Stadion) 20.00
C csoport: Szaúd-Arábia - Mexikó, Luszail 20.00

December 1., csütörtök:
F csoport: Horvátország-Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 16.00
F csoport: Kanada-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00
E csoport: Japán-Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) 20.00
E csoport: Costa Rica-Németország, al-Hor 20.00

December 2., péntek:
H csoport: Koreai Köztársaság-Portugália, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
H csoport: Ghána-Uruguay, al-Vakra 16.00
G csoport: Kamerun-Brazília, Luszail 20.00
G csoport: Szerbia-Svájc, Doha (974 Stadion) 20.00

Nyolcaddöntő

December 3., szombat:
A1-B2, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
C1-D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00

December 4., vasárnap:
D1-C2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00
B1-A2, al-Hor 20.00

December 5., hétfő:
E1-F2, al-Vakra 16.00
G1-H2, Doha (974 Stadion) 20.00

December 6., kedd:
F1-E2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
H1-G2, Luszail 20.00

Negyeddöntő

December 9., péntek:
E1/F2 - G1/H2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00 (1.)
A1/B2 - C1/D2, Luszail 20.00 (2.)

December 10., szombat:
F1/E2 - H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00 (3.)
B1/A2 - D1/C2, al-Hor 20.00 (4.)

Elődöntő

December 13., kedd:
1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Luszail 20.00

December 14., szerda:
3. negyeddöntő győztese - 4. negyeddöntő győztese, al-Hor 20.00

Bronzmérkőzés

December 17., szombat:
az elődöntők vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00

Döntő

December 18., vasárnap:
az elődöntők győztesei, Luszail 16.00

A 2022-es vb menetrendje csoportok szerint

Csoportkör

A csoport
november 20., vasárnap: Katar-Ecuador, al-Hor 17.00
november 21., hétfő: Szenegál-Hollandia, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
november 25., péntek: Katar-Szenegál, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
november 25., péntek: Hollandia-Ecuador, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
november 29., kedd: Hollandia-Katar, al-Hor 16.00
november 29., kedd: Ecuador-Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00

B csoport
november 21., hétfő: Anglia-Irán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
november 21., hétfő: Egyesült Államok-Wales, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
november 25., péntek: Wales-Irán, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
november 25., péntek: Anglia-Egyesült Államok, al-Hor 20.00
november 29., kedd: Wales-Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
november 29., kedd: Irán-Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) 20.00

C csoport
november 22., kedd: Argentína - Szaúd-Arábia, Luszail 11.00
november 22., kedd: Mexikó-Lengyelország, Doha (974 Stadion) 17.00
november 26., szombat: Lengyelország - Szaúd-Arábia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
november 26., szombat: Argentína-Mexikó, Luszail 20.00
november 30., szerda: Lengyelország-Argentína, Doha (974 Stadion) 20.00
november 30., szerda: Szaúd-Arábia - Mexikó, Luszail 20.00

D csoport
november 22., kedd: Dánia-Tunézia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
november 22., kedd: Franciaország-Ausztrália, al-Vakra 20.00
november 26., szombat: Tunézia-Ausztrália, al-Vakra 11.00
november 26., szombat: Franciaország-Dánia, Doha (974 Stadion) 17.00
november 30., szerda: Tunézia-Franciaország, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
november 30., szerda: Ausztrália-Dánia, al-Vakra 16.00

E csoport
november 23., szerda: Németország-Japán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
november 23., szerda: Spanyolország-Costa Rica, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
november 27., vasárnap: Japán-Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
november 27., vasárnap: Spanyolország-Németország, al-Hor 20.00
december 1., csütörtök: Japán-Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) 20.00
december 1., csütörtök: Costa Rica-Németország, al-Hor 20.00

F csoport
november 23., szerda: Marokkó-Horvátország, al-Hor 11.00
november 23., szerda: Belgium-Kanada, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
november 27., vasárnap: Belgium-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
november 27., vasárnap: Horvátország-Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
december 1., csütörtök: Horvátország-Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 16.00
december 1., csütörtök: Kanada-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00

G csoport
november 24., csütörtök: Svájc-Kamerun, al-Vakra 11.00
november 24., csütörtök: Brazília-Szerbia, Luszail 20.00
november 28., hétfő: Kamerun-Szerbia, al-Vakra 11.00
november 28., hétfő: Brazília-Svájc, Doha (974 Stadion) 17.00
december 2., péntek: Kamerun-Brazília, Luszail 20.00
december 2., péntek: Szerbia-Svájc, Doha (974 Stadion) 20.00

H csoport
november 24., csütörtök: Uruguay-Koreai Köztársaság, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
november 24., csütörtök: Portugália-Ghána, Doha (974 Stadion) 17.00
november 28., hétfő: Koreai Köztársaság-Ghána, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14.00
november 28., hétfő: Portugália-Uruguay, Luszail 20.00
december 2., péntek: Koreai Köztársaság-Portugália, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
december 2., péntek: Ghána-Uruguay, al-Vakra 16.00

Nyolcaddöntő

December 3., szombat:
A1-B2, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
C1-D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00

December 4., vasárnap:
D1-C2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00
B1-A2, al-Hor 20.00

December 5., hétfő:
E1-F2, al-Vakra 16.00
G1-H2, Doha (974 Stadion) 20.00

December 6., kedd:
F1-E2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00
H1-G2, Luszail 20.00

Negyeddöntő

December 9., péntek:
E1/F2 - G1/H2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16.00 (1.)
A1/B2 - C1/D2, Luszail 20.00 (2.)

December 10., szombat:
F1/E2 - H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00 (3.)
B1/A2 - D1/C2, al-Hor 20.00 (4.)

Elődöntő

December 13., kedd:
1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Luszail 20.00
december 14., szerda:
3. negyeddöntő győztese - 4. negyeddöntő győztese, al-Hor 20.00

Bronzmérkőzés

December 17., szombat:
az elődöntők vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00

Döntő

December 18., vasárnap:
az elődöntők győztesei, Luszail 16.00

 

Átigazolások
Légiósok
Sallai Roland
A Freiburgban játszó Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor elárulta, hogy valóban vannak érdeklődők a fia iránt.
Kecskemét
Temesvári Attila
A csakfoci.hu információja szerint a Kecskemét a Szeged középhátvédjét, Temesvári Attilát akarja leigazolni.
MTK Budapest
Merényi Ádám
Profi szerződést írt alá az MTK Budapestnél a 18 éves Merényi Ádám. A 2004-es születésű, saját nevelésű labdarúgó már több mint egy éve bemutatkozott a felnőtt futballban és alapembere az ifi BL-ben sikeres csapatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz
Neked ajánljuk