Fotó: m4sport.hu
Váratlan "játszótársat" kaptak a Paks játékosai a Puskás elleni mérkőzés bemelegítésekor.
Péntek este a Puskás Akadémia 2-0-ra győzött Pakson az NB I 32. fordulójának bronzcsatáján. A felcsútiak a csereként beállt Plsek és Corbu góljával hozták el a három pontot a zöld-fehérek otthonából és ezzel felléptek a harmadik helyre a tabellán.
Az összecsapást megelőzően a paksiak bemelegítéséhez váratlan vendég csatlakozott: Az M4 Sport felvételén látszik, hogy egy kutya szaladt fel a játéktérre, aki elkezdte kergetni a labdát, amivel a hazai játékosok passzolgattak. Az eb végül sikerrel járt, meg tudta szerezni a labdát, azonban a biztonságiak végül levitték őt a pályáról.
A videó megtekintéséhez lapozz tovább a bejegyzésben!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?

Hornyák: "Én is tudok még váratlant húzni", Bognár: "Egyénileg nagyon rossz teljesítmények voltak a csapatban" - NB I-es értékelések
Az NB I 32. fordulójának pénteki játéknapján két mérkőzést rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.

Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.

DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.