fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Jó hangulatban telt a válogatott edzése Telkiben.
Remek szezont zárt Szoboszlai Dominik, aki angol bajnok lett a Liverpoollal. A magyar válogatott csapatkapitánya nem pihen, már Telkiben készül a Svédország és Azerbajdzsán elleni felkészülési mérkőzésekre.
Az MLSZ TV közzétett egy videót, amelyen a válogatott egyik edzésén Szappanos Péter kipasszolja a labdát Szoboszlainak, aki lehelyezi azt maga elé, majd 16 méterről a bal felső sarokba bombáz.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Szoboszlairól is beszélt a Csakfocinak adott interjúban a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi - részletek itt.
Olvastad már?
Interjú Rossival: "Vagy nem ismernek engem, vagy nem értenek eléggé a focihoz" – ez dönt arról, hogy Szoboszlai klasszis játékos lesz-e
Mit gondol Marco Rossi Gulácsi Péter visszavonulásáról, Kerkez Milos klubváltásáról, vagy épp a középcsatár-hiányról? A szövetségi kapitány a Csakfocinak őszintén beszélt a magyar válogatott előtt álló kihívásokról, a nemrég meghosszabbított szerződéséről, Szoboszlai fejlődéséről, a fiatalok mentalitásáról és a magyar futball jövőjét érintő új szabályról is. Az interjúból az is kiderül, mit gondol az NB I-es idényről, az Eb-szereplés utórezgéseiről, és arról is, milyen elveket tart legfontosabbnak a munkájában. Interjú Marco Rossival, a magyar válogatott szövetségi kapitányával.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
BL-csapathoz mehet
A lengyel ezüstérmes, így BL-selejtezőben induló Górnik Zabrze 1,5 millió eurós átigazolási csomagért viheti João Victort. A zalaiak részesedhetnek az esetleges továbbértékesítésből is. (Rudy Galetti)
Kisvárda
Négy távozó
Távozik a csapattól a legutóbbi bajnokságban kölcsönben szereplő Pintér Filip és Szabó Szilárd, mellettük Medgyes Sinan és Molnár Gábor is elhagyja az egyesületet.
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.