Fotó: Wacha Judit

Légiósok: A magyar fiatal utolsó pillanatos kulcsmozdulata is nagyon kellett a Bayern legyőzéséhez az ifi BL-ben - videó

Németh Hunor a Bayern München elleni igen mozgalmas hajrára állt be csereként a Köbenhavn együttesébe, és az ő 94. perces indítására is nagy szükség volt a mindent eldöntő gólhoz.
Budai László 2023. október 4., szerda 10:55
Szerző: Budai László 2023. október 4., szerda 10:55

Második mérkőzését is megnyerte az FC Köbenhavn az Ifjúsági Bajnokok Ligájában. A dán csapat a Galatasaray 5-1-es kiütése után ezúttal egy még nagyobb skalpot szerzett, 3-2-es győzelmet aratott ugyanis a Bayern München felett.

A találkozó igen drámaian alakult: a koppenhágai együttes 49 perc után 2-0-ra vezetett, de a Bayern fiataljai a 85. és a 93. percben szerzett találattal egyenlíteni tudtak. A slusszpoén azonban még hátra volt: Sahsah révén a 94. percben a hazaiak harcolták ki a győzelmet - a mindent eldöntő találat előtt a csapat egyik magyar játékosa, a 81. percben beállt Németh Hunor indított remekül. Szűcs Tamás ezúttal a kispadról figyelte az összecsapást.

A Köbenhavn 100 százalékos teljesítménnyel vezeti csoportját a Bayern és az MU (3-3 pont), valamint a Galata (0 pont) előtt.

Németh Hunorral éppen a Bayern elleni találkozó előtt beszélgettünk hosszabban, azt a cikket a videó alatt találod.

Videón Németh indítása és a győztes gól (a bejegyzés második oldalán)