Fotó: Budaörsi SC
A Franciaországból szerződtetett Lenny Joseph a Budaörs elleni edzőmeccsen talált be.
A hétvégén a Fradi edzőmérkőzést játszott az NB III Észak-Nyugati csoportjában negyedik Budaörssel (6-0), a találkozó első félidejében az FTC első csapatának azon tagjai léptek pályára, akik a Frankfurt elleni EL-meccsen nem, vagy csak keveset játszottak. Szerepet kapott például a télen igazolt Lenny Joseph is, aki megszerezte első ferencvárosi gólját - ez ráadásul igen látványosra sikeredett.
Videón a találat
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Fradi: Távozhat a lassan egy éve gólképtelen válogatott támadó, magyar csapattársa is lehet - sajtóhír
Két légiós, Ben Romdhane és Pesic távozása is szóba került külföldön, de csak az egyik hírnek van alapja.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Peretz nem jön
A Ferencváros egykori kiszemeltje, 31 éves Dor Peretz új szerződést kötött klubjával, a Maccabi Tel-Avivval. A középpályás iránt a Dinamo Zágráb, a CSZKA Szófia és az FTC is tett ajánlatot korábban. (ulloi129.hu)
Szentlőrinc
Gyurján Ajkán
Szerződése lejártával távozott a Szentlőrinc kapusa, Gyurján Márton, és az előttünk álló szezont a szintén Merkantil Bank Liga NB II-es FC Ajka gárdájánál kezdi meg. (szentlorincse.hu)
Vasas / Mezőkövesd
Kölcsöncsatár
A több játéklehetőség reményében a Vasas 20 éves támadója, Mamusits Patrik a következő szezont kölcsönben az NB II-es Mezőkövesdnél tölti. (vasasfc.hu)