Fotó: M4 Sport
A kisvárdai gyerekeknek szereztek szép pillanatokat a zöld-fehérek játékosai.
Mint ismert, a Ferencváros 3-1-re legyőzte a Kisvárdát az NB I 18. fordulójának szombati játéknapján.
A lefújást követően kedves pillanatokat láthattunk a pályán: a kisvárdai labdaszedők közül többen is odamentek a Ferencváros játékosaihoz aláírásokért, az M4 Sport fotóin épp az látható, ahogyan Dibusz Dénes és Lisztes Krisztián szignózza a gyerekek stoplisait.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Újpest: Küszöbön a tulajdonosváltás, hamarosan magyar kézbe kerülhet a csapat - részletek
Egy hazai nagyvállalat lehet, amely anyagi forrást biztosít az Újpest megvételére.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.