Szerkesztő 2016. június 15., szerda 15:58
Szerző: Szerkesztő 2016. június 15., szerda 15:58

Románia - Svájc 1-1

(Stancu 19. - büntető ill., Mehmedi 57.)

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

93. perc: Véget ért a mérkőzés, a svájciak örülhetnek inkább a megszerzett pontnak.

90. perc: Shaqiri helyére Tarashaj állt be, miközben 3 percet hosszabbít a játékvezető.

84. perc: A románok is cseréltek, Andone a pályán Stancu helyett.

83. perc: Dzemaili helyére állt be Lang.

81. perc: A románok utolsó változtatása során

77. perc: Dzemaili lőtt kapásból 17 méterről fölé.

77. perc: A szabadrúgást Xhaka a sorfalba lőtte, az ismétlésből Mehmedi lőtt laposan, könnyedén fogta a román kapus.

76. perc: Grigore Embolónak lépett oda, sárgát ért.

74. perc: Shaqiri ollózása látványos volt ugyan, de méterekkel fölé szállt.

70. perc: Torje jó 30-ról küldte rá a szabadrúgást, de Sommer kitenyerelte a jobb alsó felé tartó labdát.

68. perc: Lichsteiner beadása után Embolo bólintott mellé.

65. perc: Keserű középre tartó fejesét könnyedén ölelte magához Sommer.

63. perc: Seferovic helyére Embolo állt be a svájci csapatba.

61. perc: Újabb román csere, Filip állt be Rat helyére.

60. perc: Shaqiri végezhetett el szabadrúgást veszélyes helyről, de a rövid felső fölé lőtt.

57. perc: Egyenlített Svájc! Bal oldali szöget után Mehmedi elé csorog a labda, aki 8 méterről hatalmas gólt ragasztott kapásból a hosszú felsőbe, 1-1!

52. perc: Djourou akart menteni, de majdnem a saját kapujába lőtte a labdát.

50. perc: Xhaka kapott sárgát, bár inkább Sapunaru dobta fel magát.

46. perc: Hoban rögtön két lövéssel mutatkozott be: az első a védőkben akadt el, a második elment a kapu előtt keresztbe.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

46. perc: Pintili helyére Hoban állt be a szünetben.

45. perc: Véget ért az első félidő.

44. perc: Lichsteiner maradt váratlanul a kapu előtt, de a fellőtt labdát háttal állva nem tudta erősen megfejelni.

38. perc: Lichsteiner ért el egy labdát az alapvonal előtt, középre emelte, de Dzemaili ordító helyzetben gyengén és mellé fejelt.

37. perc: Keserű is besárgult.

33. perc: Rodriguez 22 méteres szabadrúgása nem okozott gondot a román kapusnak.

28. perc: Bal oldali szabadrúgás után került Sapunaru elé a labda, aki hatalmas helyzetben, alig 6 méterről lőtte telibe a bal kapufát.

25. perc: Chipciu forgatta meg a 16-os bal oldalánál Lichsteinert, majd a hosszú alsót vette célba, de méterekkel mellé.

24. perc: Chipciu Lichsteinernek lépett oda keményen, ő is besárgult.

22. perc: Prepelita kapott sárgát, mert hátulról felrúgta Xhakát.

20. perc: Schar jó 23 méterről kínálta meg a kaput, Tatarusanuba tolta ujjheggyel a léc fölé a labdát.

19. perc: A sértett állt oda a labda mögé és a bal alsó sarokba lőtte a románok vezető gólját, 1-0!

18. perc: Lichsteiner ráncigálta meg Stancu mezét, 11-est ítélt a játékvezető!

16. perc: Shaqiri pazar labdájával Seferovic léphetett ki, de ziccerben laposan Tatarusanuba lőtte a labdát.

13. perc: A svájciak játszanak fölényben, de nehezen kerülnek helyzetbe.

10. perc: Rodriguez a bal oldalról ívelhetett középre szabadrúgást, a védők kifejelték, ráadásul a játékvezető lökésért kifelé ítélt szabadrúgást.

6. perc: Az első komoly helyzet a svájciak előtt adódik: Seferovic kapott remek labdát a 16-oson belül, megforgatta a védőket, majd 14 méterről a bal felső sarok mellé tekert.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.