A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Puskás Akadémia (élő)
21.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Zsolna (ismétlés)

M4 Sport+

15.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Zsolna (élő)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda (élő)
19.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs (élő)

Sport 1

22.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Göztepe (mai)

Sport 2

13.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Bayer Leverkusen (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-RB Leipzig (élő)
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Bremen (élő)

Digisport 1

06.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Marseille (ismétlés)
08.40: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Lyon (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Reims (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-Udinese (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Internazionale (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Roma (élő)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Verona (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Bologna (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Rennes (élő)
14.55: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Napoli (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Monaco (élő)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Lille (felvételről)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz (élő)
22.15: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Sheffield United (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Premier League, WHU-Tottenham (élő)
15.20: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Leeds (ismétlés)
17.20: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton (ismétlés)
19.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Newcastle (élő)
22.20: Labdarúgás, Premier League, WHU-Tottenham (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo (ismétlés)
11.40: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Madrid (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Cádiz (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Sociedad-Alavés (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Granada (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Bilbao-Villarreal (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Cádiz (ismétlés)

Arena 4

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Rapid (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Ajka-Haladás (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, DEAC-Szolnok (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, Dorog-Szolnok (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, Gyirmót FC Győr-Siófok (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, Nyíregyháza-ETO FC Győr (élő)

 

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, Pécsi MFC-Csákvár (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

14.00: Labdarúgás, Merkantil bank Liga, Soroksár-Békéscsaba (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-Szentlőrinc (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Debreceni VSC (élő)