Fotó: fradi.hu
Nem mindennap fog akkora halat az ember, mint amekkora Botka Endrének sikerült.
Horgászással kapcsolódott ki a Ferencváros magyar válogatott játékosa, Botka Endre csapata Puskás Akadémia elleni 1-1-es döntetlenjét követően. A 29 éves, ötszörös magyar bajnok labdarúgó a felcsútiak elleni vasárnap délutáni találkozón még kezdőként lépett pályára, a lefújást követően pedig a Szászpa Horgásztóra látogatott, és ott pihente ki a találkozót, már amennyiben pihenésnek lehet hívni azt az óriási fogást, amiről Botka az Instagram-csatornáján képeket osztott meg.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Vitája volt Dibusszal, fegyelmi vétség miatt kikerült a keretből a nyáron igazolt támadó – reagált a Fradi
Honlapunk úgy tudja, Aleksandar Pesicnek Dibusz Dénes csapatkapitánnyal volt összetűzése, ezért kikerült a keretből. A Fradi hivatalosan is reagált az ügyre.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.