Fotó: Fehérvár FC

Tényleg megtörténhet a Vidi kiesése? A Csakfoci-olvasók szerint nagyon is

Hiába áll bennmaradó helyen a Vidi, szavazásunkon a legtöbben úgy gondolták, hogy a fehérváriak búcsúznak majd az NB I-től.
Csakfoci.hu 2025. május 14., szerda 9:26
Fotó: Fehérvár FC
Hiába áll bennmaradó helyen a Vidi, szavazásunkon a legtöbben úgy gondolták, hogy a fehérváriak búcsúznak majd az NB I-től.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. május 14., szerda 9:26

A Csakfoci legfrissebb szavazásán arra voltunk kíváncsiak, hogy olvasóink szerint a Kecskemét kiesése után melyik csapat lesz a másik, amelynek biztossá válik az NB II-be csúszása. A Nyíregyháza jelenleg 34 ponttal a nyolcadik, a ZTE 32-vel a kilencedik, a Fehérvár 31-gyel a tizedik (még bennmaradó), a DVSC 30-cal a 11. (már kieső).

A szavazók nagy többsége szerint garantálható, hogy a Vidi vagy a Loki búcsúzik az élvonaltól. A fehérváriak kiesését 45 százaléknyian, a debreceniekét 39 százaléknyian veszik biztosra. Eszerint a ZTE-nél (9%) és a Szparinál (7%) már megnyugodhatnak.

Az biztos, hogy a legnehezebb sorsolása a két, szebb napokat is látott Vidi, Loki kettősnek van: előbbi a Fradi, utóbbi a Paks ellen folytatja, míg az utolsó fordulóban Vidi-DVSC kiesési rangadót rendeznek.

A kiesés ellen küzdő csapatok sorsolása

Nyíregyháza

Újpest (idegen)
ZTE (hazai)

ZTE

ETO (h)
Nyíregyháza (i)

Fehérvár

Fradi (i)
DVSC (h)

DVSC

Paks (h)
Ferhérvár (i)

Az OTP Bank Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. DVSC 5 3 1 1 3 10
2. PUSKÁS AKADÉMIA FC 5 3 0 2 0 9
3. PAKSI FC 4 2 2 0 5 8
4. FERENCVÁROSI TC 4 2 1 1 5 7
5. ÚJPEST FC 5 2 1 2 3 7
6. KISVÁRDA MASTER GOOD 4 2 1 1 -2 7
7. ETO FC 4 1 3 0 5 6
8. DVTK 5 1 2 2 -4 5
9. MTK BUDAPEST 4 1 1 2 -1 4
10. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 1 1 3 -6 4
11. ZTE FC 5 0 4 1 -3 4
12. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4 0 1 3 -5 1

 

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Rekordközeli ajánlat a hátvédért
Az Újpest hivatalos közleményben jelezte, hogy rekordközeli ajánlatot kapott André Duarte játékjogáért, ám azt alapos megfontolás után elutasították.
Légiósok
Schön Szabolcs
Német és angol együttesek jelentkeztek Schön Szabolcsért, a Bolton Wanderers magyar válogatott szélsőjéért, aki kölcsönben vált csapatot. (Nemzeti Sport)
Ferencváros
Gólzsákot vennének
A lengyel Jagiellonia klubelnöke, Ziemowit Deptuła megerősítette, hogy a Ferencváros is vinné csapata kongói gólzsákját, Afimico Pululut.
Tovább az összes átigazoláshoz