Fotó: facebook.com/1912elore

Edzőváltás az NB II-ben: Nehéz helyzetben lévő csapatnál jött a döntés - hivatalos

Az NB II-es idény utolsó két mérkőzésén nem Csató Sándor fogja irányítani a Békéscsaba csapatát.
Póczik Dávid 2026. május 6., szerda 8:29
Fotó: facebook.com/1912elore
Az NB II-es idény utolsó két mérkőzésén nem Csató Sándor fogja irányítani a Békéscsaba csapatát.
Szerző: Póczik Dávid 2026. május 6., szerda 8:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB II-ben sereghajtó Békéscsaba 1912 Előre klubvezetése közös megegyezéssel szerződést bontott Csató Sándor vezetőedzővel és Fodor Tibor asszisztens edzővel - írta a klub Facebook-oldala. Hozzátették, az utolsó két fordulóra első csapat irányítását Balog Zsolt A-licences edző veszi át.

A csabaiak jelenleg a másodosztály 16. helyén állnak, két ponttal vannak lemaradva a biztos bennmaradó Szentlőrinc mögött.

Csató 2023. június 12-én érkezett Békéscsabára, az eltelt közel két és fél év alatt 41 győzelem, 23 döntetlen és 31 vereség szerepel a neve mellett.

A Merkantil Bank Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. VASAS FC 30 20 4 6 33 64
2. BUDAPEST HONVÉD FC 30 18 5 7 23 59
3. KECSKEMÉTI TE 30 16 3 11 10 51
4. HR-RENT KOZÁRMISLENY 30 13 9 8 -2 48
5. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 30 13 7 10 3 46
6. AQVITAL FC CSÁKVÁR 30 12 10 8 6 46
7. BVSC-ZUGLÓ 30 12 5 13 6 41
8. VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 30 10 9 11 4 39
9. SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 30 9 9 12 -5 36
10. TISZAKÉCSKEI LC 30 10 9 11 -7 35
11. KARCAGI SC 30 9 8 13 -12 35
12. FC AJKA 30 10 3 17 -17 33
13. SOROKSÁR SC 30 8 9 13 -4 33
14. SZENTLŐRINC 30 7 12 11 -7 33
15. BUDAFOKI MTE 30 7 8 15 -16 29
16. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 30 6 10 14 -15 28

Olvastad már?
NB I: Változás jöhet a Debrecen kispadján - exkluzív
A Csakfoci információi szerint a következő idényben nem Sergio Navarro lesz a Debrecen vezetőedzője.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz