ANGLIA
Manchester City: A klub figyelemmel követi a Feyenoord 19 éves holland védőjét, Givairo Readet, mivel 2026-ban jobbhátvédet szeretnének igazolni. A Bayern München már tárgyalásokat is folytatott a játékossal. (Fabrizio Romano)
Tottenham: A Tottenham 44 millió fontot készül ajánlani a Villarrealnak a 25 éves grúz csatárért, Georges Mikautadzéért. (Fichajes)
Everton: Az együttes januárban a Celtic japán támadóját, a 28 éves Daizen Maedát szeretné szerződtetni. (Football Insider) Úgy vélik, az Everton januári ajánlattal készül a Bologna 21 éves argentin középcsatáráért, Santiago Castróért is. (Teamtalk)
Brighton: A Brighton francia védője, a 28 éves Olivier Boscagli kölcsönben a Fenerbahçéhez kerülhet januárban, mivel kevés játéklehetőséghez jutott a nyár óta. (Fichajes)
SPANYOLORSZÁG
La Liga: A címvédő FC Barcelona 4-0-ra legyőzte a vendég Athletic Bilbaót a spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. A gránátvörös-kékek már a szünetben kétgólos előnyben voltak, a fordulást követően pedig megszerezték a harmadik találatukat is. Sőt, a hajrában a kegyelemdöfést is bevitték az ekkor már emberhátrányban futballozó baszkoknak, így fölényes sikerrel gyűjtötték be a három pontot. A katalánok 909 nap, csaknem két és fél év után játszottak újra tétmérkőzést az 1957 óta otthonokul szolgáló legendás arénában, hivatalos szponzori elnevezéssel a Spotify Camp Nouban: a legutóbbi tétmeccsre 2023. május 28-án került sor a stadionban a Mallorca ellen, mielőtt a felújítás miatt bezárták. Azóta a Barca a Montjuicen található Olimpiai Stadionban vívta hazai találkozóit. (MTI)
Barcelona: A Barcelona reális nyári átigazolási célpontnak tartja a Bayern München angol válogatott csatárát, a 32 éves Harry Kane-t, valamint az Atlético Madrid 25 éves argentin támadóját, Julián Álvarezt. (Mundo Deportivo)
Real Madrid: A Real Madrid megerősítheti a középpályáját a Stuttgart 24 éves német játékosának, Angelo Stillernek a leigazolásával, aki szívesen költözne a Bernabéuba. (Fichajes)
Atlético Madrid: Az Atléti csak legalább 88 millió fontért hajlandó eladni a Chelsea és a Bayern München által is kiszemelt spanyol középpályást, a 22 éves Pablo Barriost. (Fichajes)
OLASZORSZÁG
Juventus: Az Arsenal vezetői Torinóban találkoztak Jorge Mendes ügynökkel, hogy megvitassák a Juventus török válogatott csatárának, a 20 éves Kenan Yıldıznak az esetleges átigazolását. (Caught Offside)
NÉMETORSZÁG
Bayern München: A Bayern figyeli a Vasco da Gama 19 éves brazil támadóját, Rayant, valamint honfitársát, a 19 éves Souzát, aki balhátvédként nyújt kimagasló teljesítményt a Santosban. (Bild)