Ahogy arról beszámoltunk, Kerkez Milos győztes gólpasszt adott a Bournemouthban a Premier League 20. fordulójában. A magyar válogatott védő üzent a szurkolóknak.
Kerkez Milos fantasztikus gólpassza is kellett ahhoz, hogy a Bournemouth legyőzze az Evertont. A mérkőzés után a magyar játékos az Instagram oldalán üzent a szurkolóknak:
Meccsről meccsre megállíthatatlanabbnak érzem magam. Az első három pont és gólpassz 2025-ben! Büszke vagyok a srácokra, akik minden meccsen a maximumot nyújtják.
Az angol újságok is kiemelték nagyszerű játékát, a Daily Mail című lap beszámolójában a mezőny legjobbjának titulálta Kerkezt, aki a két csapatban egyedüliként kapott 8,5-es osztályzatot a laptól.
Kerkeznek ebben a szezonban ez volt a harmadik gólpassza és egy gólt is szerzett.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Kerkez zseniális győztes gólpasszt adott a PL-ben, négyet vágott a Manchester City - eredmények, videók
Kerkez Milos készítette elő a Bournemouth gólját, amely győzelmet ért a Premier League 20. fordulójában.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Szabó Bálint aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a legutóbb a Csíkszeredában szerepelt Szabó Bálint a KTE-ben folytatja karrierjét.
KBSC
Ferenczi is Barcikán
A nap harmadik igazolása Kazincbarcikán: a 2-szeres magyar válogatott Ferenczi Jánost is megszerezték. Sós Bence pedig visszatér Topolyára.
KBSC
Lengyel védő érkezett
A legutóbb az ír Waterford csapatát erősített Kacper Radkowski Kazincbarcikán folytatja pályafutását.