Photo by Catherine Ivill - AMA/Getty Images
Megígérte a drukkereknek a magyar kapus, hogy a jövőben keményen fog dolgozni.
Mint ismert, hétfőn a Liverpool két felkészülési mérkőzést játszott az Athletic Bilbao ellen az Anfielden. Az első összecsapáson egy félidőt védett a "vörösök" kapujában a nyáron igazolt Pécsi Ármin, aki ziccert is hárított, ezután a közönség vastapssal jutalmazták.
A különleges hazai debütálás után a magyar kapus hivatalos Instagram-oldalán üzent a Liverpool drukkereinek.
Az Anfield egy különleges hely. Keményen fogok dolgozni, hogy még többet kapjak belőle. Köszönöm, Vörösök
- írta Pécsi.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Szoboszlaira a brutális liverpooli rekordigazolás sem veszélyes: "Kerkezt is úgy utasítja, mint egy igazi vezér"
Szoboszlai Dominik új szerepkörben tündököl, mélységi karmesterként stabil pont a Liverpool középpályáján a felkészülési mérkőzéseket figyelve - egy helyi portál közölt átfogó anyagot a magyar válogatott csapatkapitányáról.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.