Élőben az EL: Videoton - Zaria Balti

Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. június 30., csütörtök 15:51
Szerző: admin 2016. június 30., csütörtök 15:51

Csütörtökön az Európa Liga selejtezőjének első körében a Videoton a moldáv Zaria Balti együttesével csap össze. A találkozó 18 órától kezdődik a Pancho Arénában. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a meccset a csakfoci.hu-val!

Videoton - Zaria Balti 3-0 (Géresi 18., Feczesin 88., 94.)

94. perc: Vége, 3-0!

94. perc: GÓÓÓLLL!!!! Hárommal megy a Vidi! Pátkai adott nagyszerű labdát Feczesinnek, aki megszerezte a második gólját is. 3-0!

93. perc: Feczesin is besárgult.

92. perc: Suvurov kap azonnali piros lapot, Bódit buktatta csúnyán, plusz a kakaskodásból is kivette a részét.

90. perc: 4 perc ráadás.

89. perc: Bódi lövése a jobb kapufáról jött ki!

88. perc: GÓÓÓLLL!!! Nego beadását Feczesin 10 méterről a kapu bal oldalába bólintotta. 2-0!

84. perc: Géresi helyén Kovács István.

80. perc: Onica helyén Rata folytatja.

74. perc: Pátkai 17 méteres lövése kerülte el nem sokkal a kaput.

72. perc: Suvorov be, Grosu le.

72. perc: Feczesin érkezik Barczi helyére.

69. perc: Csere a moldávoknál, Boghiu érkezik, Ovseannicov megy le.

62. perc: Géresi adott egy nagy labdát Bódinak, aki 10 méterről nagyon gyengén, a kapus kezébe lőtt.

61. perc: Nem látszik, hogy a vendégek emberhátrányban lennének, a Vidi nem töri össze magát.

56. perc: Mihaliov tekert kapura egy szabadrúgást, amely a lécre hullott.

55. perc: Nego kap sárgát.

52. perc: Picusceac kapott egy sárgát, miután elesett a tizenhatoson belül, és mivel ez már a második volt neki, így jött a piros is.

48. perc: Suljic próbálkozása ment fölé.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

45. perc: Szünet, 1-0.

39. perc: Suljic ment el a jobb oldalon, majd Bódi elé tálalt, akinek a lapos lövését védte a moldáv kapus.

35. perc: Novicov sárgul be reklamálásért.

34. perc: Géresi remekül készített le egy labdát Barczinak a tizenhatoson belül, aki viszont nagyon csúnyán mellé lőtt.

34. perc: Picusceac kapja az első sárgát a meccsen.

33. perc: Egy eladott labda után lőhettek a moldávok, de jócskán mellé ment a labda.

32. perc: Többet támad a Vidi, de a befejezésekbe hiba csúszik.

27. perc: Mihaliov léc alá tartó távoli szabadrúgását Kovácsiknak kellett a védenie.

23. perc: Próbálkozik a moldáv csapat, de nincs átütőerő a támadójátékukban.

18. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezet a Vidi! Egy röviden hazagurított labdára Géresi csapott le, majd a lövése után a kapus lábai között labda a kapuba csorgott. 1-0!

18. perc: Nagy lehetőség, Géresi kapott jó labdát, majd a jobb kapufa alját találta el.

15. perc: A mezőnyben zajlik a játék.

10. perc: Kovácsiknak kellett védenie egy távoli lövést követően, a kipattanónál lest intett a partjelző.

7. perc: Szolnoki bal oldali beadása után Géresi fejelt mellé.

6. perc: Letámad a Vidi, aktívabban kezdik a meccset.

1. perc: Megy a meccs!

A Videoton kezdőcsapata: Kovácsik - Nego, Vinícius, Fejes, Szolnoki - Suljic, Simon, Pátkai, Bódi - Géresi, Barczi

A Zaria Balti kezdőcsapata: Pascenco - Golovatenco, Onica, Novicov, Erhan - R. Gómez, Tigirlas, Grosu, Mihaliov - Ovseannicov, Picusceac