Élőben az Eb: Németország - Lengyelország

Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 18:54
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 18:54

Németország - Lengyelország 0-0

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

94. perc: Itt a vége, 0-0.

93. perc: Peszko kap sárgát.

90. perc: 3 perc ráadás.

87. perc: Peszko érkezik Grosicki helyére.

83. perc: Az utóbbi percekben nem forogtak veszélyben a kapuk.

76. perc: Jodłowiec érkezik Mączyński helyére.

72. perc: Gomez a pályán Draxler helyén.

69. perc: Helyzet a másik oldalon is, Fabianski szedte ki a léc alól Özil lövését!

69. perc: Milik óriási ziccerben luftot rúgott a tizenhatoson belül.

67. perc: Boateng sárgul be.

66. perc: Götze helyén Schürrle folytatja a németeknél.

59. perc: Lewandowski került óriási ziccerbe, de a lengyel csatár túl sokat várt, Boateng pedig óriási szerelést mutatott be ellene.

59. perc: Lewandowski legurított szabadrúgását Milik lőtte el, nem sokkal ment el a labda a jobb alsó mellett.

55. perc: Grosicki kap sárga lapot.

53. perc: Felpörgött a meccs, sorra jönnek a támadások mind a két oldalon.

47. perc: Götze lőhetett éles szögből, a lengyel kapus szépen védett.

46. perc: Rögtön mi maradt ki! Grosicki jobb oldali beadásra remekül érkezett középre, Milik azonban hihetetlen módon 4 méterről bevetődve nem tudott a hálóba fejelni.

46. perc: Folytatódik a meccs!

45. perc: Szünet, 0-0.

45. perc: Mączyński kap sárgát.

44. perc: Khedira egy szép emelés után lőtt, de jócskán célt tévesztett.

38. perc: Többet van a labda a Joachim Löw csapatánál, de nem találják a németek a rést a lengyel falon.

34. perc: Özil kap sárga lapot visszarántásért.

28. perc: Megérkeztek a lengyelek is a meccsbe az utóbbi percekben, kiegyenlítettebbé vált a játék.

22. perc: Lewandowski lövésébe léptek bele a német védők a tizenhatos előterében.

16. perc: Müller centerezett középre, Kroos lendületből érkezett, és bevetődve lőtt mellé.

14. perc: Hummels vesztett labdát a saját térfelén, Lewandowski csapott le rá, de nem tudta lövéssel befejezni az akciót.

6. perc: Jól kezdenek a németek, ezúttal Hector átlövése ment mellé.

5. perc: Götze fejelt fölé egy bal oldali beadást követően.

3. perc: Rögtön egy sárga lap, Khedira kapta.

1. perc: Megy a meccs!

A kezdőcsapatok:

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!